Vždy je cesta aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh plný zajímavých okamžiků, cestování, dobrodružství i nečekaných situací dvou parťáků Honzy a Tekyho. Kniha inspiruje otevřeným příběhem, který ukazuje, že vždy je řešení… vždy je cesta. Honza je zjizvený tulák s foťákem v ruce a srdcem dokořán. Tekýsek je zachráněný pes, bojovník, ochraňující nejen svého pána....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/362696/big_vzdy-je-cesta-aneb-ztraceny-bily-mu-i7Z-362696.jpg 3.78
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Vždy je cesta aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty

eva7194
18.08.2019

První a poslední kapitola je velmi zdlouhavá (byť na to autor upozorňuje), zbytek je na můj vkus docela chaoticky napsaný (autor pořád upozorňuje, že tohle a tamto vlastně v té době ještě nevěděl) a tak nějak nevím, co mu věřit a co už je přitažené. Slova typu "přední koleno" u psa mi rvaly oči z důlků podobně jako mraky smajlíků. Asi jsem holt staromódní, když si pořád myslím, že smajlíky do knihy narozdíl od facebooku nepatří. Jinak je to zajímavý příběh, ale kdysi dávno čtené knížky od Víti Dostála se mi líbily víc.

E.lisabeth
06.10.2018

Dobre a ctive napsane, je treba ,,pretrpet'' prvni kapitolu, ale na to sam Honza upozornuje:). Jedine co bych vytkla je umisteni fotografii uprostred kapitoly, to moje puntickarstvi(nejdriv docist kapitolu, az pak prohlizet fotky) tezce neslo :-D. Pri dnesnim docitani jsem si i poradne pobrecela, ale behem cteni jsem si na Tekyho miste nekolikrat predstavila naseho Broka(palicatej jezevcik co se boji kazdyho prasknuti vetve) a musela jsem se nahlas zasmat :-D.


takana
27.06.2018odpad!

Autora znám bydlí u nás ve Střemech :-) A čím déle ho znám, tím jsem přesvědčená, že 10 procent je pravda a ostatní zveličené nebo smyšlené.

TinaStar
24.05.2018

Osobitě psaný příběh, který dokáže pobavit, přinutí přemýšlet a místy i slzu zamáčknete.

Lila94
21.04.2018

Otevřené, upřímné, bez patosu, milé, jako by mi autor příběh "vyprávěl u táboráku", což i jak uvádí, byl jeho záměr :-) doprovodné fotky hezky dokreslují cestu.