Vyplašený jezevec

Vyplašený jezevec https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367628/bmid_vyplaseny-jezevec-RRS-367628.jpg 5 46 8

Příběh se šťastným koncem, který se skutečně stal! Lewis s tatínkem najdou u silnice ležet zraněné mládě jezevce. Věří, že mu přivolaní zvířecí záchranáři dokážou pomoci, jenže ejhle. Vyplašený jezevec zaleze pod auto, zaklíní se tam a nemůže ven. Zvládnou záchranáři spolu s hasiči poraněné zvířátko včas vyprostit? Krásný příběh o lidech s dobrým srdcem, kteří pomáhají zachraňovat zvířátka.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Fragment (ČR)

Bad Day for Badger , 2014

huhuhu
23.12.2021 4 z 5

Dcera příběh o záchraně jezevce hodnotí jako nejlepší ze všech, které ze série Příběhů se šťastným koncem četla/poslouchala. Já jen dodávám, že překlad by potřeboval ještě doladit, občas to po jazykové stránce "skřípalo".

Laurinka1000
16.03.2021 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Jezevec byl krásný.

GaleW
22.04.2020 5 z 5

Další z řady příběhů se šťastným koncem, fajn bylo, že tentokrát se nejednalo o domácího mazlíčka, ale o divoké zvíře. Knížka byla moc hezká, děti zaujala.

Le Chat
11.11.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh pro děti, se kterým jsem se jako teta opravdu trefila. :-)

Aaloha
26.08.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

Lucif
20.10.2018 5 z 5

Super kniha. Doporucuji. Uzasne pribehy, nejen pro male ctenare ;-)

evasamankova
23.02.2018 5 z 5

Moc hezký příběh pro začínající čtenáře, který pohladí na duši.

aydam
24.01.2018 5 z 5

Série příběhů se šťastným koncem je pro začínající čtenáře rozhodně jedna z vydařených!
Neodradí tloušťkou, text je psán větším písmem a doplněn jednoduchými černobílými kresbami.

Sarah Hawkins
americká
2015  88%Uzdravený poník
2018  90%Vyplašený jezevec
2017  70%Zvierací záchranári 2 (BOX)

Kniha Vyplašený jezevec je v