Výměna rolí

Výměna rolí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/473513/bmid_vymena-roli-vPK-473513.png 4 336 62

Liam Wright je hollywoodský idol, krasavec a suverén, který může mít milenky na každém prstu. Jaký je však doopravdy, to ví pouze jeho hospodyně Shelby, jež se stará o jeho obrovské luxusní sídlo… i o něj. Jenom ona ho dokáže vrátit na zem, zkrotit jeho výstřelky a ochránit ho před záchvaty úzkosti. Může se přátelství přetavit v lásku? Dokáže se Liam změnit, aby obstál v roli, v níž zatím nikdy nebyl? Do jejich rozvíjejícího vztahu zasáhne tragická nehoda. Liam se kvůli Shelby ujme zodpovědnosti a stane se takovým mužem, jakým by sám chtěl být – jen pro ni. Rozhodným, klidným a oddaným. Díky tomu se z nich stane opravdová rodina, obklopená přáteli, smíchem a porozuměním. Nový román Melanie Moreland je nejen plný romantiky a žhavých erotických scén, ale také vtipných hlášek a komických situací.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Baronet

Changing Roles , 2020

Toledo
08.03.2022 3 z 5

Lepší průměr. Kniha se pěkně četla, nebyli tam žádné natahované pasáže.
Co mi trochu vadilo bylo vykreslení Liama na začátku knihu, připomínal mi spíš děcko o které se Shelby stará. Na konci to trochu napravili, ale stejně. Zároveň to, jak se k sobě chovali ještě než byli spolu ? To by trklo i slepého...no nic, dávám 3*

moma08
03.03.2022 4 z 5

Tohle bylo opravdu tak sladké a zábavné čtení, které zabere člověku pár hodin.

Artep071
22.02.2022 5 z 5

Juuuuuuuu no to byla paráda ... já se chechtala a chechtala ...super žůžo ... Liam je skvěle prdlej a úžasnej a svým způsobem taaak supráckej :) ,...fuuuuuu ....výborný, vtipný , roztomilý, pohádkový příběh ..výborné tempo, vtipné dialogy a moc milé vyvíjení postav a celého příběhu .. prostě mi to sedlo a určitě doporučuji přečíst si tuto chuťovečku :)

Luciska13
31.01.2022 4 z 5

Celá kniha byla docela fajn, pohodová, odpočinková a nenáročná. Liam mi svou nedospělostí opravdu lezl na nervy, ale je mi jasné, že to byl autorky záměr. Z knihy jsem měla opravdu celkem dobrý pocit (když hodnotím v tomto žánru), ale nekonečným epilogem nataženým asi do dvou let to autorka za mě zabila a vůbec poslední část tam byla úplně navíc a úplně by se to bez toho obešlo, takhle mi to akorát zkazilo celkový dojem z knížky, který byl jinak celkem příznivý. Možná tím chtěla autorka ukázat Liamovu "dospělost", no nevím, ale kdyby knížka skončila o deset stran dřív, bylo by to podstatně lepší.

barborelka
14.01.2022 3 z 5

Autorka asi nebude můj šálek kávy....ani tato kniha nesplnila to co jsem od ní očekávala....ten "úraz" to co ho změnilo jsem čekala fakt nějaké terno ...nevím možná něco trvalého nebo tak něco....takže hodně slabé.

NikolaSkop
05.01.2022 3 z 5

Mela jsem co delat abych knihu docetla. Nebyla spatna ale ani ne nejlepsi.

ZHrdinka
31.12.2021 3 z 5

Chybelo mi napeti a trosku nejakej zvrat. Jinak odpocinkova kniha

biki
30.12.2021 5 z 5

(SPOILER) Mám docela problém s moderními romantickými příběhy nových autorek - buď po nahlédnutí do knihy ještě v knihkupectví knihu vůbec nekoupím, pokud ji koupím, pak nedočtu a věnuju knihovně, a pokud si i nějakou podobnou půjčím, většinou ji taky nedočtu. Stejně tomu bylo i s prvními dvěma knihami této autorky, takže jsem si vůbec nic neslibovala, když jsem znuděně přečetla pár prvních stránek.
Jenže - představa slavné filmové hvězdy, která se schovává před rozzuřenou hospodyní v koupelně, mě natolik pobavila, že jsem prostě neodolala. A vůbec toho nelituju. Autorka tu také narušila jedno z obvyklých klišé těchto příběhů - Liam prožil šťastné netraumatické dětství, má stále oba milující rodiče, kteří mu fandí, i další vstřícné příbuzné a přátele, díky kterým může dělat to, co jej baví a co je navíc značně lukrativní. Naproti tomu Shelby je v podstatě obyčejná ženská s osudem, který bohužel není tak neobvyklý. Nemůžu si pomoct, ale Liam mě v první části příběhu připomínal takové to odrostlé pubertální štěně, které kolem vás poskakuje s rošťárnami v očích, a když něco provede, jen na vás upře smutný pohled a vy mu všechno odpustíte. Ale v druhé fázi příběhu se můžeme přesvědčit, že i to štěně dospěje a v případě nutnosti dokáže vycenit a použít pěkně ostré zuby.
Souhlasím, že je to nereálné, sladké, ale strašně dobře se to čte. V knize je spousta vtipných momentů, ale ten závěr mě úplně rozsekal.

ZapisnikTerky
29.12.2021 4 z 5

Tuhle knihu musíte číst. Je to tak čtivé. Asi docela nereálné, ale strašně milé. A taky neodložitelné. Víc v mojí recenzi :).

Laf
26.12.2021 5 z 5

Příjemná oddechovka, která neurazí. Navíc je i hodně humorná. Dost jsem se u toho nasmála a díky tomu mi rychle mizely stránky pod rukama. Je to krásně napsané. Vřele doporučuji :)

ivetapl
21.12.2021 4 z 5

ohle bylo krásný.
Bála jsem se, s čím Melanie přijde, protože jsem u ní přeci jen zvyklá na série.ale jsem mile překvapena.

Je to taková trošku pohádka. Přišlo mi to tak nějak neuvěřitelné, ale krásným způsobem. Tohle číst chcete! Ideální odpočinkové čtení. Hodně jsem se u knihy nasmála (hlavně jistá scéna Liama s bráchou Shelby ). Měla jsem i slzy v očích, ale je to fakt skvělý.

Liam byl takový truhlík bych řekla. Shelby mi ze začátku přišla jako jeho máma. Ale postupně to přešlo v to, že jsem si jen víc a víc uvědomovala, že ho tak dobře zná a stará se o něj. ️
Když přišla na řadu věc, kvůli které se musel Liam starat o Shelby, bylo to řekla bych stejné, jak v několika dalších knihách. Ale mě tohle číst prostě baví.

Dostala jsem co jsem čekala a můžu říct, že až na tu otřesnou obálku je to skvělá kniha!

wielka
05.12.2021 2 z 5

Dlho som sa nedokazala zacitat. Namet bol aj celkom zaujimavy, ale Liam bol na svoj vek velmi infantilny. Asi to bol autorkin zamer, ale mne sa tie jeho repliky citali dost tazko. Shelby mi zasa prisla taka prostoducha, ako keby nemala svoju osobnost. Nie je to vyslovene zla kniha, ale mna asi nenasla v spravnom case.

kacenka6144
01.12.2021 3 z 5

Takové slaďoučce naivní.

Kristy.Seb
21.11.2021 4 z 5

Domov je tam, kde máš srdce.

Romantická jednohubka kde děj je jasný hned od začátku.

lusitta05
21.11.2021 3 z 5

Dočítala som po prestávke,lebo ma to nebavilo,pripadalo mi to naivné a nudné. Humor na konci to trochu zlepšil,ale aj tak príbeh vo mne zanechal pocit že to za veľa nestálo. Ani neviem ako to mám popísať.

johana3160
07.11.2021 3 z 5

(SPOILER) Kniha mi prisla ponekud natahla a zachranoval ji vtip. Sdilim s autorkou jeji smysl pro humor, takze jsem se podstatnou cast knihy smala. Hlavni hrdina se mi libil i jako “Petr Pan” i po jeho prerodu. Shelby nicmene vyvojem neprosla, aspon viditelnym, ale to mohlo byt tim, ze vetsina knihy je z pohledu Liama. Cely epilog pro me uz byl nadbytecny a pribeh bych ukoncila nekdy navratem z nemocnice a zadosti o ruku. Sice bych tim prisla o par celkem vtipnych narazek, ale nesrazila bych tu druhou *. Byl to dobre napsany nudny pribeh, autorka ma lepsi a ja se ted tesim na dalsi knihu..:)

nina3905
06.11.2021 5 z 5

Pohodové "romantikuš" čítanie. Ak sa vám páčili predchádzajúce série od tejto autorky. Určite sa vám zapáčili aj príbeh Liama a Shelby.

rampapa
04.11.2021 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila už díky autorce. Příběh se mi moc líbil. Oblíbila jsem si Shelby a Liama. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Radka1727
14.10.2021 3 z 5

(SPOILER) Po sériích Kontrakt a Vested Interest byl příběh v úplně jiném stylu, než jsme u autorky zvyklé. Hlavní hrdina není žádný dominantní alfasamec, pro kterého je vše otázkou zvednutí telefonu, ale vyplašená hollywoodská hvězda, která bez Xanaxu nevytáhne paty ze své vily. Tentokrát to bylo hodně přeslazené, uspěchaný epilog a popisování vasektomie na konci mi přišlo "neromanticky zbytečné".

Zomy
11.10.2021 3 z 5

Hodnotit Melanii Moreland je pro mě vždycky dost složité - a to proto, že její knížky jsou tak jednoduché, že v nich není dokonce ani ta klasická zápletka se závěrečným konfliktem. Občas to svádí až k nudě...
Na druhou stranu vždycky po její nové knížce dříve či později sáhnu, protože přesně vím, co od ní mám čekat. Takže když mám špatný den, stresové situace, nechuť k čemukoliv většímu, tak vím, že přišel čas na Melanii a její limonádu.

sex přátelství láska humor rodina herectví

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley