Vydři - duši

Vydři - duši https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489108/bmid_vydri-dusi-3lQ-489108.jpg 5 5 3

Všechny duše tu už jednou byly, i ta tvoje… Hlavním hrdinou románu je duše, která se rodí, stejně jako ostatní duše, pořád dokola. Tahle je už vcelku stará a tak díky zkušenostem, které již z pobytů na Zemi posbírala, ví, že se nyní chce narodit jako ženská. A rozhodně si před vtělením vyběhat hezkej ksicht a tak akorát velký prsa. Humorný román, který přečtete jedním dechem, a který vás donutí k různým zamyšlením. Například: „Proč moje duše, hergot, před vtělením nepodstoupila kurz: Jak se stát milionářem?!“... celý text

Snapeova
12.09.2023 5 z 5

Různá zamyšlení a teorie na toto téma už existují, ale tady je to navíc podáno velmi humorně a zároveň to působí uvěřitelně. Kniha je úžasně oddechová, ale zároveň trochu k zamyšlení. Dlouhá tak akorát. Nestihla jsem se nudit. Autor píše opravdu dobře.

jaroiva
25.07.2023 5 z 5

Vtipné, ale místy i k zamyšlení. Tohle se mi dost trefilo do nálady. Kdy že bude ten druhý díl?

jana1853
05.09.2022 5 z 5

Zajímavý a poutavý vhled do imaginárního světa duší. Velmi čtivé dílo. Vtipně užitý český jazyk a jeho magičnost.

Autorovy knížky

2022  100%Vydři - duši