Vůně francouzského pečení

od:

Vůně francouzského pečení

Kniha francouzského mistra pekaře Jeana Michela Raynauda vás provede lákavým, máslem vonícím světem francouzského pečení. Přes 95 receptů na slané i sladké pečivo a podrobné, krok za krokem popsané postupy vás nikdy nenechají na holičkách, ať už zkusíte croissanty, madlenky, briošky či koláče. Vydejte se na cestu unikátní kulinární tradicí a vychutnejte si v pohodlí domova to nejlepší, co vám francouzské pečení může nabídnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/345129/vune-francouzskeho-peceni-fFQ-345129.jpg 44
Žánr:
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
JanaDor
14.09.2017

Kniha je velká jak formátem i rozsahem receptů. Je krásně vytvořena na kvalitním papíře. Po přečtení musím uznat, že je určená spíše zkušenějším pekařkám. Recepty jsou podrobně popsány, přesto jsou postupy celkem složité, protože dle mého je to už vyšší pekařská. Jasně, jsou tu jednoduché i těžší recepty, ale myslím to tak, že i na ty jednodušší musíte mít čas a trpělivost. Prostě nejde vše najednou naházet do mísy a zamíchat.

Eorin
13.08.2017

Kniha po vizuální stránce vypadá krásně, recepty jsou také pěkně zpracované (jen nechápu, co ve FRANCOUZSKÉ kuchařce dělá recept na ITALSKOU pizzu Margheritu???). Jen jde o recepty pro "fajnšmekry", protože rozhodně nejsou nijak snadné.