Vůně francouzského pečení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha francouzského mistra pekaře Jeana Michela Raynauda vás provede lákavým, máslem vonícím světem francouzského pečení. Přes 95 receptů na slané i sladké pečivo a podrobné, krok za krokem popsané postupy vás nikdy nenechají na holičkách, ať už zkusíte croissanty, madlenky, briošky či koláče. Vydejte se na cestu unikátní kulinární tradicí a vychutnejte si v pohodlí domova to nejlepší, co vám francouzské pečení může nabídnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345129/vune-francouzskeho-peceni-fFQ-345129.jpg 48
Žánr
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Euromedia
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Vůně francouzského pečení

Přidat komentář
JanaDor
14.09.2017

Kniha je velká jak formátem i rozsahem receptů. Je krásně vytvořena na kvalitním papíře. Po přečtení musím uznat, že je určená spíše zkušenějším pekařkám. Recepty jsou podrobně popsány, přesto jsou postupy celkem složité, protože dle mého je to už vyšší pekařská. Jasně, jsou tu jednoduché i těžší recepty, ale myslím to tak, že i na ty jednodušší musíte mít čas a trpělivost. Prostě nejde vše najednou naházet do mísy a zamíchat.

Eorin
13.08.2017

Kniha po vizuální stránce vypadá krásně, recepty jsou také pěkně zpracované (jen nechápu, co ve FRANCOUZSKÉ kuchařce dělá recept na ITALSKOU pizzu Margheritu???). Jen jde o recepty pro "fajnšmekry", protože rozhodně nejsou nijak snadné.


Doporučujeme

Jídlo na prvním místě
Jídlo na prvním místě
Vaříme s Láďou Hruškou
Vaříme s Láďou Hruškou
Břicháč Tom
Břicháč Tom

Štítky

Francie

Autor knihy

Kniha Vůně francouzského pečení je v

Přečtených8x
Čtenářské výzvě1x
Knihotéce4x
Chystám se číst6x
Chci si koupit4x