Všude samá voda ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

V lese je nalezen oběšený muž a poblíž žena s vážným poraněním hlavy. Nemluví, na nic si údajně nepamatuje. Kdo je ve skutečnosti její manžel, k němuž necítí žádnou náklonnost, a jak s případem souvisí Rumcajs, jehož děsivý obraz jí probleskuje v hlavě? Skutečně prodávala drogy? A nemůže zločin souviset se zpronevěřenými milióny? Najít odpovědi nebude snadné, ale pohledný kriminalista je odhodlán zjistit pravdu za každou cenu. Jsou však city, které vůči oběti projevuje, pravé? Nebo jde jen o trik, jak se jí dostat pod kůži? A co její city? Vždyť v případu je tolik nejasností a ani ona není mimo podezření…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423365/vsude-sama-voda6vmwjc-mIP-.jpg 36
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Všude samá voda

Lusy13
01.01.2021

Román se mi moc líbil. Je to skvělé čtení, ve kterém nechybí napětí, láska i erotika. Major Fuxa je velice lidský a s velkou dávkou důvtipu vyšetřuje zločin. Postavám nechybí humor a lehkost, a proto hodnotím tuto knihu velmi kladně.

Skybreak
01.01.2021

Tato knížka mne příjemně překvapila a představuje výbornou volbu na oddechové čtení. Příběh byl od začátku do konce napínavý a hezky strukturovaný. Postavy jsou komplexní a propracované. Člověk se celkem rychle vžije do beznadějné situace, ve které se Andy (hrdinka příběhu) nachází a od té doby jí prostě musí fandit, aby se dokázala vypořádat se všemi problémy , které se jí staví do cesty. Plný počet* je samozřejmost.


Petronela16
01.12.2019odpad!

Slubny zaciatok ale to je asi tak vsetko!Poslednu tretinu knihy som zvladla len tak-tak ze som preskakovala co som mohla.Priznam sa,ze uz som vzdala aj to,ze chcem vediet kto bol vrahom.Neskutocne ma iritovala hlavna hrdinka, ktora bola cista hlupana.A ked som uz asi 5sty krat citala ze nieco *špitla*tak sa vo mne nieco zlomilo a som si povedala dost.Napriek odhodlaniu docitat vsetky knihy, tak toto bolo nad moje sily.Nikdy viac.Takze moje hodnotenie ako vzdy:skoda casu a penazi!

Vendea28
05.11.2019

Shrnu vše následovně: Všude samá voda je neuvěřitelným překvapením. Hltala jsem každou stranu, užívala si dialogy. Zamilovala jsem se do Fuxy i do Ježka. Andreu jsem neuvěřitelně obdivovala a nechtěla se s ní s poslední stranou rozloučit. Postavy mi nečekaně silně přirostly k srdci a já gratuluji za tak krásný, podařený a především nepřeslazený příběh, který by si zasloužil vejít do širšího povědomí, aby k němu našli cestu další čtenáři! Čtyři a půl - celou recenzi najdete na blogu, odkaz v profilu.