Všemoudré pohádky pro prince a princezny

Všemoudré pohádky pro prince a princezny https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220566/bmid_vsemoudre-pohadky-pro-prince-a-prin-220566.jpg 4 3 3

Pohádky pro děti, aby poznaly svět dřív než vyrostou. 50 krátkých pohádek. Každá rodina je malé království, děti jsou princové a princezny. Nejbližší předávají své moudro potomkům, tím učí svůj názor na cizí společnost tam venku za dveřmi světnice, za hradbami království.

lailaj
29.12.2023 4 z 5

Knížka není pro malé děti. Pohádky nebo spíš příběhy jsou satirické a ukazující dobu, i když ne se všemi bych souhlasila.

Worbitka89
08.01.2021 2 z 5

Hledala jsem prvni krátké pohadky pro predcitani pro dcerku. Tyhle to prozatim nebudou, treba za 10-12let... Az o nich budeme moci diskutovat odpoledne u kakaa a ne v noci pred spanim u ditka co se uci mluvit. Sakrasticky pojate 2-3strankove pohádky, ktere konci vesmes okradenim, bitim ci zabitim dobrého hrdiny, vitezstvim zlodějů, vrahu,politiku a tim deti maji pripravit na život. Kombinace historie, nasi politiky, moderna a obcas i sprostych slov me nezaujala jako pohádky pro male prince a princezny, knihu jsem si precetla sama, je originální, ale obcas vyvolává lítost a vztek, pokud protipolitickych pohadek prectete moc na jeden zatah. Jinak se mi pribehy líbily, ty nepoliticke byli pekne a ty politické.... Vsak to znate... Nazev knihy je zavadejici - pro prince a princezny (malinke deti) neni.

gutenberg
17.12.2018 5 z 5

V záplavě kravin, které jsou dnes obvykle pro děti k mání, se tahle knížka úplně vymyká. Gratuluji a díky pane Henychu.

2011  92%Dějiny vědomí
2009  100%Vesmírný mravenec