Všechny dary světa

Všechny dary světa https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/433342/bmid_vsechny-dary-sveta-QCj-433342.jpg 5 2 2

Autorka Daria Song z Korejského Soulu se po velikém úspěchu s tituly Time Garden (Zahrada času) a Time Chamber (Komnata času) vrací s ještě větší silou s novým titulem The Present - Všechny dary světa. Nádherné perokresby a výjimečný rukopis autorky jsou doprovázené okouzlujícím příběhem. Příběh o noční cestě přes svou jednoduchost a možná právě pro ni, v průběhu práce na omalovánkách nejednoho překvapí hloubkou pocitů, které příběh ve spojení s obrazy vyvolává. Titul The Present - Všechny dary světa v České republice a na Slovensku vychází výjimečně dříve než ve Spojených Státech a Velké Británii a je příznivci tohoto žánru očekáván s netrpělivostí. Součástí omalovánek jsou podrobně vypracované postupy s ukázkami technik malby, pohlednice a přáníčka.... celý text

Hobby Omalovánky Šikovné děti - tvoření, hry, styl
Vydáno: , Šikulka

The Night Voyage , 2016

lordes7975
10.02.2020 4 z 5

Příběh malé holčičky a jejího putování v těchto omalovánkách pokračuje. Opět si myslím, že by bylo pěkné procházet jednotlivé stránky (ilustrace?) s dětmi a vyprávět to jako pohádku.
Obtížnost vybarvování je přiměřená, přijde mi, že by si je mohly užít i děti kolem 8-9. roku.
V závěru knížky jsou opět tipy na vybarvování (stínování) a několik pohlednic.

Daria Song
jihokorejská, 1985