Všechno je jinak

Renata odmalička touží stát se profesionální žokejkou a není divu, vždyť i její tatínek byl slavný jezdec, ona sama vyrůstá mezi koňmi a jezdit uměla dřív než pořádně chodit. První krok velký ke splnění svého snu udělá ve chvíli, kdy je po úspěšně složené maturitě na zemědělské škole přijatá do zaměstnání na statku, kde chovají závodní koně. Mladá dívka si v nové prostředí rychle zvykne a co je ještě lepší, oblíbí si ji podivínský starý pán, který koním rozumí víc než kdokoli jiný, dokonce s nimi dovede hovořit jejich řečí. Všechno se zkomplikuje ve chvíli, kdy se objeví Boris, namakaný frajer a Renatin vážný konkuren Příběh plný koní, nenávisti i lásky je určen všem čtenářkám, které si oblíbily právě tento žánr. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30676/vsechno-je-jinak-30676.jpg 3.913
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Erika

Ann98
27.12.2017

Průměr. Neurazí ani nenadchne. Četla jsem určitě lepší koňské knížky i od této autorky (např. Osudová vteřina, Prázdninová láska nebo trilogie o Cilce, ..). Příběh byl tentokrát takový nemastný, neslaný, něco mi tam chybělo. Rozhodně nemám potřebu knihu číst znovu.

loln02
08.02.2013

nikdy jsem nečetla lepší českou knížku .

Zuzana Francková

Zuzana Francková