nehodnoceno
Všechno, co jste chtěli vědět o idiopatických střevních zánětech, ale báli jste se zeptat. II. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364279/bmid_vsechno-co-jste-chteli-vedet-o-idio-78M-364279.jpg 0 0 0

Předkládáme 2. díl publikace, jež vznikla uspořádáním otázek a odpovědí, které zazněly na seminářích a konferencích pacientské organizace Pacienti IBD nebo v rámci diskusního fóra webu spolku crohn.cz. Idiopatické střevní záněty (z angl. Inflammatory Bowel Diseases = IBD), mezi něž se řadí Crohnova choroba a ulcerózní kolitida, jsou onemocnění, u nichž doposud nebyla zjištěna příčina. Nejen tato skutečnost vyvolává bezpočet otázek. Odpovědi na ně Vám poskytli lékaři Pracovní skupiny pro idiopatické střevní záněty při České gastroenterologické společnosti. Při vybírání názvu pro tuto brožuru jsme zvolili parafrázi slavného filmu Woodyho Allena. Věříme, že i Vy zde najdete odpověď na většinu otázek, které Vás trápí.... celý text

Crohnova nemoc ulcerózní kolitida střeva, tlusté střevo gastroenterologie nemoci střev

Kniha Všechno, co jste chtěli vědět o idiopatických střevních zánětech, ale báli jste se zeptat. II. díl je v