Vražda z ofsajdu

Vražda z ofsajdu https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243819/bmid_vrazda-z-ofsajdu-243819.jpg 3 6 4

Vražda hlavního rozhodčího při zápase první fotbalové ligy a potom ještě další vražda jednoho z hráčů, to jsou záhady, které řeší zkušený kapitán pražské kriminálky ve spolupráci se svým synovcem novinářem. Napínavý příběh odhaluje stinné stránky kolem finančních otázek klubů, kolem tipování, sázek i kolem bohémského života hráčů a funkcionářů.... celý text

jprst
27.01.2021 1 z 5

Tak tohle byl hodně slabý příběh, fotbalové prostředí poskytuje stále dost námětů pro detektivní a kriminální příběhy. Ale v tomto příběhu autor spíše opatrně kroužil okolo, aby se náhodou někdo z tehdejšího fotbalového prostředí nepoznal. A výsledkem byl víceméně nudný příběh, který se jen tváří jako detektivní.

baxz
16.04.2020 2 z 5

Takové zmatené a k tomu neslané i nemastné.

Pavelpi
22.03.2020 3 z 5

Vzal jsem tuhle knihu hlavně kvůli obálce,protože horší už doma nemám.Přečetl jsem jí,ale nijak mne nenadchla.Je to takový divný příběh,kde vrah je po dvou třetinách jasný a jedná se jen o problém jak ho usvědčit.Nesedí mi tam vůbec synovec vyšetřovatele novinář,který se do toho neustále plete.Bez něj by to bylo o hvězdičku lepší.

moničina
07.02.2019 4 z 5

Atraktívne futbalové prostredie, zdarilá zápletka a pekne vypečené postavy. Kto má rád detektívky zo 70-80 rokov, príde si na svoje. A téma príbehu je aj dnes vysoko aktuálna.