Vrah číslo sedmnáct

Vrah číslo sedmnáct https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509491/bmid_vrah-cislo-sedmnact-jBH-509491.jpg 4 20 8

Poslední přeživší série

1. díl

Moje jméno neznáte, ale moje číslo nezapomenete. Thriller v tarantinovském stylu. Za událostmi, o nichž víte ze zpráv, jsou často zabijáci, o kterých nevíte vůbec nic. Oficiálně sice neexistujeme, ale každá vláda využívá našich služeb. Zachraňujeme svět – a vaše zadky – už přes sto let. Jsem Sedmnáctka, nejlepší nájemný vrah na světě. Abych se udržel na vrcholu, musím dělat i to, do čeho se mi nechce. Jako třeba sejmout svého předchůdce: Šestnáctku. A když se do toho ještě připletou ženy, těžko říct, jak to celé dopadne…... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Seventeen: Last Man Standing , 2022

cleopatra11
01.04.2024 3 z 5

Nebylo to špatné, jen na můj vkus trochu mdlé.

jarin58
10.09.2023

Začátek malinko nezáživný,ale pak se napínavost rozjela.

anovy64
31.08.2023 3 z 5

Tak tato kniha mě neoslovila. Čtivá byla až poslední třetina. Hrdinové snad nemohli být lidské bytosti, protože každý normální člověk by už byl dávno po smrti, kdyby měl taková zranění jako oni.

Hella
15.05.2023 4 z 5

(SPOILER) Líbilo. Sice klišé jako hrom nesmělo chybět, jo a taky si kluci mohli ušetřit všechny nepříjemnosti, kdyby se spolčili hned, ne až potom co si dostatečně nabančí, ale četlo se to samo.

Crozz
11.05.2023 4 z 5

Čtivé, pěkně to odsejpalo, jen škoda, že je to moc krátké.

hana1039
05.04.2023 5 z 5

Super čtivé, napínavé, přesně tak má vypadat špionážní thriller a já jsem se v něm,,rochnila,, :-)) Je to lahůdka pro fanoušky tohoto žánru, doporučuji a už se těším na další díly!!!

ivousekk
01.04.2023 5 z 5

Vynikajici! Napinave jak ksandy az do konce. To se tak dobre cetlo, jak kdybych sledovala akcni film. Po dlouhe dobe skvely spionazni pribeh.

Jenny46
23.03.2023 5 z 5

Jde poznat, že autor je filmař, scenárista styl psaní se mi líbil, napínavé, nabité napětím až do konce. Špionážní thriller tajní agenti, číslo sedmnáct nájemný vrah skvělá postava, která se postupně vyvíjela a fandíte mu, i když víte čím se živí..
Krátké kapitoly, které vás nutí číst dál. Zápletka se mi líbila plno zvratů, akční i tarantinovský černý humor a některé akce neřeším ( vypadají neskutečně, ale to byl nebyl žádný superhrdina)
Budu se těšit na další díl, doporučuji

boj o přežití thrillery vztahy nájemní vrazi tajní agenti

Autorovy knížky

John Brownlow
britská, 1964
2023  81%Vrah číslo sedmnáct

Kniha Vrah číslo sedmnáct je v