Vousáči

Vousáči https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/371548/mid_vousaci-8CG-371548.jpg 4 1 1

V záležitostech stylu, ať už jde o nošení plnovousu, kníru nebo rozhodnutí chodit hladce vyholen, jde obvykle o osobní volbu jedince, neboť v moderním životě je jen málo oblastí, kde se trvá na přísně omezujícím stylu vousů či účesu. Holičský rádce moderního džentlmena je praktická příručka pro muže, kteří chtějí vypadat co nejlépe. Kniha čerpá z autorových bohatých kulturních zkušeností, jež získal na svých cestách po světě, a obsáhlého studia historických pramenů a nabízí úžasné postřehy získané od nejuznávanějších holičů na světě, lazebnických umělců, vyznavačů stylu a mistrů bradýřského oboru. Kapitán Fawcett vyzdvihuje roky ověřené postupy zdokonalené pro moderní použití a připojuje srozumitelné návody, jak na to. Text prošpikovaný vtipnými postřehy a podnětnými historickými a literárními citáty doplňuje spousta úžasných fotografií. Holičský rádce zevrubně prozkoumává veškeré aspekty vzhledu moderního džentlmena a zamýšlí se i nad otázkou, co to znamená být džentlmen v 21. století.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Zdraví
Vydáno: , Slovart (ČR)

The Gentleman´s Guide to Grooming: The Quintessential Handbook for the Modern Man , 2017

May
14.12.2021

Knihu jsem nečetla, tedy ne způsobem, který považuji za čtení :) Voušáče jsem koupila manželovi jako vánoční dárek, ze zjevných důvodů, tj. má trvale zarostlý obličej :) Ale jelikož knihy miluju a jsem od přírody zvědavá, musela jsem si knihu prohlédnout .... Obsahuje úžasné a zajímavé fotografie, pro mě mnohdy i velmi vtipné a neuvěřitelné. Texty se dobře čtou a moc se mi líbí, že v knize je historie, současnost, pomůcky pro vousáčce i zajímavosti a doporučení jak se stát dokonalým gentlemanem :). Za mě skvělé a moc se těším co na ni řekne můj voušáč :)

pro muže

Autorovy knížky