Volba (menšího) zla

Volba (menšího) zla https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/495655/bmid_volba-mensiho-zla-TJm-495655.png 3 6 2

Krátká detektivní povídka o psychologii těžkých rozhodnutí. Každý občas musí volit menší zlo, přitom není vždy jasné, která z možností to je. Volba (menšího) zla pojednává o případech vražd, které řeší detektiv Jon, a jejich psychologickém pozadí. Po pádu z výšky, u kterého je jen lehké podezření na cizí zavinění, následuje brutální vražda, o které už nemůže být pochyb. Za napínavým příběhem je schovaná otázka špatných a horších rozhodnutí. Co si vybrat, když správná možnost neexistuje? Je lepší zabít vraha, nebo nechat umírat jeho oběti?... celý text

viweb
26.03.2023 5 z 5

I na 48 stranách se dá napsat mini krimi příběh. Byla jsem mile překvapená, přečteno u odpolední kávy. Téma zajímavé příjemné zpracování a sympatické postavy. Milá malá brožurka.

Speedy076
06.12.2022 3 z 5

Dneska mi kniha přišla domů a hned jsem ji cestou do školy přečetla. Až tak uzoučká je.
Upřímně mě mrzí, že se autorka nerozhodla knize věnovat více stran, protože si to podle mě zaslouží. Právě kvůli rychlosti příběhu čtenář přijde o napětí, nejistotu a další pocity, které bývají s detektivkami spojovány.
Knihu hodnotím jako průměrnou.

Autorovy knížky

Amálka B.