Vytie vlka

Vytie vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/229831/bmid_vytie-vlka-229831.jpg 5 4 1

Volanie krvi série

Cedric Darx sa každú noc mení na zúrivého vlka, túžiaceho po krvi a love. Nikto a nič, čo sa po západe slnka nachádza v horách, nie je pred jeho zúrivosťou v bezpečí. Až do dňa, keď natrafí na záhadnú Shine Carterovú. Shine je presvedčená, že je blázon. Vo sne ju prenasledujú príšerné vidiny a nedovolia jej spať.To sa však zmení, keď sa začne stretávať s krásnym a dokonalým Cedricom. A ešte je tu aj vlk, ktorý zaháňa hrôzy jej nocí. Nájdu si Cedric a Shine k sebe cestu? Kto je vôbec Shininým záhadným prenasledovateľom? Pomôže im láska zbaviť sa toho najhoršieho v ich životoch? A je vôbec možné, aby niekto miloval vlkolaka?... celý text

andrea4315
14.11.2017 4 z 5

Jednička i dvojka jsou v podstatě docela pěkné romance pro ženy. Trojku už pořizovat nebudu.Osobně se mi dvojka líbila více než jednička. Pro mě sympatičtější hrdinové.
Jako fantasy to je však slabota, prosté "upíři mezi námi" , teda v případě dvojky vlastně prosté "vlkodlaci mezi námi" :-) už prostě nestačí.
Dostat se ke mně v roce vydání, bylo by asi hodnocení lepší.

vlkodlaci

2013  72%Volanie krvi