Vlaky světa

Vlaky světa https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338528/bmid_podivej-se-pod-okenko-vlaky-sveta-VoY-338528.jpg 5 6 6

Seznam se díky této encyklopedické knížce, mající více než 60 odklápěcích okének, s různými typy vlaků. Prozkoumej je a zjisti něco nového! Seznam se díky této encyklopedické knížce, mající více než 60 odklápěcích okének, s různými typy vlaků – vlaků, které za slunečného dne, za deště či ve sněhu rachotí po kolejích a převážejí cestující a náklady zboží do všech koutů světa. Odklop tedy okénka a dozvíš se něco o historii vlaků, zjistíš nové informace o parních vlacích, o tom, jak lokomotivy pracují, o těch největších i o těch nejrychlejších, o vlacích v podzemí nebo těch, které zdolávají kopce. Tak honem nastupovat, jedeme!... celý text

Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Svojtka & Co

Look inside - Trains

EvikU.
22.04.2022 4 z 5

Pro milovníky vlaků dokonalá kniha. Informací opravdu i na tak málem prostoru spousta. Baví nás hlavně okénka. :-)

SPimy
17.08.2017 5 z 5

Úžasná knížka. Syn ji miluje od 2,5 let, četli jsme ji už tisíckrát. Krásné obrázky, hezky vše vysvětleno ohledně vlaků. Historie, parní, dieselové, elektrické, historicky největší, nejdelší vlaky, železnice světa, metro, zubačkové dráhy.