Strašidelný dům

Kat netouží po ničem jiném, než být normální holka. Ale vidět duše zemřelým přece není úplně normální! Když se Kat se svojí kamarádkou Jac vydá po stopách pohřešovaného chlapce do opuštěného domu, teprve jí dochází, jak moc jej její schopnost vidět duchy děsivá. Dokáže Kat přemoct vlastní strach a dopátrají se s Jac pohřešovaného chlapce?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296046/strasidelny-dum-rjM-296046.jpg 4.85

Vidím duchy! 2.

Pro děti a mládež
Vydáno, Knižní klub

Suddenly supernatural - Scaredy Kat

Kniha Strašidelný dům

Orange8knihomol
04.05.2019

Ani druhý díl neztrácel na kvalitě. Velmi oceňuji autorčino nadání zakomponovat do příběhu pro náctileté puberťačky i odborné věci ohledně esoteriky, léčitelství, meditací a zesnulých duší. Kniha byla místy neskutečně vtipná, ale v určitých chvilkách nastal i mrazivý úsek, při němž se nám tajil dech. Hlavní i vedlejší postavy mi byly sympatické, tedy až na Jacinu matku a drobné výjimky. DOPORUČUJI všem, které toto téma, o němž svědčí i název série, zajímá, ale upozorňuji, abyste od knihy nečekali bůhvíjaké umělecké dílo se složitým dějem. Knížka je spíše oddychová, na jeden volný večer.

Elulilinka1
13.04.2019

Myslím, že tento díl se mi líbil o trošinku více než díl předchozí. Opět nechyběla akce, vtip, přátelství. Autorka moc pěkné píše. Dávám pět hvězdiček!!!

Proč? 13x proto
Proč? 13x proto