Ví o tobě

Ví o tobě https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330877/bmid_vi-o-tobe-sCU-330877.png 4 995 400

LOUISE opustil manžel kvůli jiné, a tak se jediným mužem v jejím životě stal její syn. Proto Louise pracuje na poloviční úvazek, aby je uživila a zároveň mohli být spolu. Všechno se však změní, když se objeví DAVID, mladý, úspěšný a natolik okouzlující, že Louise nemůže uvěřit, že by o ni muž jako on nejenže mohl zavadit pohledem, ale že ho dokonce snad i přitahuje. To se ovšem dost zkomplikuje v okamžiku, kdy potká jeho ženu ADELE, překrásnou, elegantní a roztomilou bytost, z níž se rychle stane Louisina nová přítelkyně. Oba aktéři dokonalého páru Louise naprosto uchvátí a každý z nich ji po svém vtahuje do spletité sítě jejich manželství, v němž má Louise zatím netušenou zásadní roli. A najednou, ve chvíli, kdy je oba trochu víc poznává, zahlédne trhliny. Je David opravdu tím mužem, za něhož ho měla? A je Adele opravdu tak křehká a zranitelná, jak působí? Jaká strašlivá tajemství oba skrývají a jak daleko zajdou, aby je uchránili?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Metafora

Behind Her Eyes , 2017

lenka.g
17.06.2017 3 z 5

Mne tedy nenadchlo. Skoro do půlky mi to připadalo spíš jako román pro ženy a zvažovala jsem odložení. Na straně 95 jsem si pomyslela, že to začíná být zajímavé... a i bylo, ale nevím, co si myslet o konci. Navíc některé věci byly tak průhledné (požár třeba), že jsem čekala, že to bude jinak, než se nabízí... ale bohužel. Je pravda, že rozuzlení bylo překvapivé, ale nejsem si jistá, že úplně v pozitivní smyslu slova, protože podle mne knížka díky poslední kapitole tak úplně nedává smysl.
Tři hvězdičky.

čika
14.06.2017 3 z 5

Skoda, ze som sa nepoucila hned v uvode, co za zaner ma caka...moja chyba a preto dam tie tri hviezdy, lebo inak som cakala uz len spanielsku inkviziciu :-)

Iwíček
12.06.2017 5 z 5

Musím říci, že tato kniha pro mě byla láskou na první pohled, nejprve mě uchvátila obálka a pak i anotace. Když jsem se nakonec do knihy začetla, nesmírně jsem si užívala každé slovo. Byl to pro mě obrovský zážitek plný emocí, ale také napětí a v konečné fázi i velkých překvapení. Mohu vřele doporučit. Rozhodně to stojí za to :).

Vladísek
11.06.2017 5 z 5

Tedy..... takový konec.... Pořád jsem nevěděla, jakým směrem se děj bude ubírat, co to všechno znamená a o co vlastně jde, ale tohle mě tedy rozhodně nenapadlo. Doporučuji přečíst!

bookcase
08.06.2017 5 z 5

Tohle bylo.... hodně zvláštní. Mrazivé, děsivé, na hlavních postavách bylo něco divného, ale pořád mě to nutilo číst dál. Šokující vyústění. Budu nad tím ještě nějakou chvíli přemýšlet.

eva3655
08.06.2017 3 z 5

Kniha čtivá, přečetla jsem skoro na jeden zátah, protože jsem byla čím dál zvědavější, jak to dopadne, ale... ten konec! Podle mého názoru to už bylo trochu moc a docela mi to zkazilo dojem z celé knihy. Ale protože jsem byla až do posledních stran napjatá, dávám 3*

Hanin
06.06.2017 3 z 5

Ale ne.....ten konec. Přes počáteční nadšení, kdy jsem si kolikrát říkala "o co tu jde" se nakonec dozvím toto???
Ach jo....

atevi4
03.06.2017 5 z 5

Už po několika stránkách si začnete říkat "O co tady, ksakru, jde??" a snažíte se na to přijít... a pak to dočtete... Jak už bylo řečeno - čtivé a originální.

JustWomen
02.06.2017 5 z 5

Včera dočteno a pořád přemýšlím o hodnocení. Bylo to ... zvláštní, určitě ne špatné, trochu fantasy, napínavé, originální, ale co už, dávám za 5.

Mischone
01.06.2017 5 z 5

Po přečtení vám věta od B. Franklina, která je na začátku knihy, bude dávat úplně jiný pohled na věc. Opravdu musíte knihu dočíst až do konce, to je na tom totiž to nejlepší! Kniha nás taky provede tématem snů, jakou mají sílu a že to nemusí být vždy jen obyčejné snění. Střídají se taky pohledy postav, příběh tak utíká rychle a kapitoly jsou krátké. Velmi čtivé a nudit se nebudete.

Denisa153
01.06.2017 4 z 5

Kniha byla poutavá a četla se velice dobře, ale ten konec mi zase až tak moc překvapivý nepřišel :-)

ankaras
30.05.2017 5 z 5

No, tak to byl haluz :), opravdu zvláštní a dobré čtení.

skipiii
25.05.2017 5 z 5

Knížka, kterou jsem od začátku řadila mezi ty "průměrné (i když s dějem,trochu přitaženým za vlasy - o konci nemluvě)... a je mi jasné jak to celé bude...nic co by mě překvapilo". A pak přijde konec,konec,který z téhle knihy dělá něco originálního,zajímavého,nečekaného, a rozhodně nic průměrného. Mám ráda, když mě kniha překvapí nebo šokuje a dokáže se "vymanit z průměrnosti" . Určitě doporučuji.

vnimat_Krasu
24.05.2017 5 z 5

Prej napiš komentář.
Ke knížce, jejíž děj je postavenej na tom, abyste netušili, co se stane za chvíli.
Tak to teda pěkně děkuju.

Prostě si to přečtěte.
A nevěřte ničemu.

lenka666
13.05.2017 5 z 5

Napínavé až do konce,konec zvláštní, ale zajímavý a překvapující.

Paja1709
13.05.2017 5 z 5

Podle anotace jsem cekala uplne neco jineho.Kniha Vas nuti premyslet .Cetla se dobre a konec byl velmi prekvapujici .

jana3099
09.05.2017 4 z 5

Napínavý,zajímavý příběh....konec překvapivý a nečekaný a když se tak nad tím člověk zamyslí.....možná si řekne...co kdyby........

salunka
04.05.2017 3 z 5

Ze začátku jsem byla z příběhu nadšená a čekala, co se kde semele, ale konec mi zkazil celý dojem z knížky (nebudu prozrazovat), proto dávám jen 3 *.

Danago
02.05.2017 5 z 5

No je to tak, dejte si pozor a neprozraďte konec, je šokující a možná nenadchne každého. Kniha se jeví jako psychothriller, ale konec ji hodí někam jinam. Aspoň podle mě, no názor si musí udělat každý sám. Četlo se to dobře a napětí tam je dost veliké . Na konci zůstanete s otevřenou pusou . Rozhodně stojí za přečtení.

peko
28.04.2017 5 z 5

Za sebe můžu knihu doporučit všem milovníkům psychothrillerů. Povedená obálka přesně vystihuje to, co kniha slibuje! Nevěřte této knize! Nevěřte tomuto příběhu! Nevěřte ani sami sobě a ať se děje cokoliv, hlavně NEPROZRAĎTE KONEC!
Kniha je čtivá, dějově se mi velmi líbila .... Nabízí skvělou příležitost nahlédnout pod pokličku spánkové paralýzy, která opravdu dokázala vyděsit... Davida jsem chvíli nesnášela, chvíli milovala .... Tepovou frekvenci zvyšuje Adele i Louise napříč celých příběhem.