Vhodná nevěsta

Vhodná nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/80_/80509/bmid_vhodna-nevesta-mXH-80509.jpg 3 26 5

Nevěsta, která má zachránit jeho čest... Pokud si markýz Ian Sutcombe nenajde bohatou nevěstu - a to nejlépe ihned - ztratí vše. Dluhy zanechané pošetilým otcem a nenasytnou macechou nelze splatit jinak než pomocí vhodného sňatku. Hannah Leedsová, dcera prosperujícího obchodníka, si právě prožila nešťastný milostný románek a není si jistá, dokáže-li v životě ještě někdy milovat. Když jí otec dohodne sňatek s elegantním lordem, souhlasí. Není to nic víc, než manželství z rozumu. Mohou se respektovat a snášet, ale skutečná láska jim zůstane odepřena... Pokud mezi nimi nepřeskočí jiskra. Zvládne Hannah naplnit Ianovy tužby a překonat počáteční nedůvěru londýnské společenské smetánky?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

A Bride for His Convenience , 2008

LilianaFalcon
15.06.2017 2 z 5

Asi nejhorsi bylo, ze jsem se do knihy docela hezky zacetla... takze jsem si rikala, ze ta hodnoceni nebudu brat vazne. Kez bych je vazne brala... Fakt to byla ve vysledku strasna nuda. Nic nerikajici popisy, jeste horsi dialogy, nasroubovana zapletka a radoby vykreslena psychologie postav.
Mozna jsem moc prisna, ale ctivy zacatek me tak namlsal, ze jsem se fakt nastvala.

mariva
05.10.2013 3 z 5

Nenáročná oddechovka.

LenaDonan
28.07.2012 3 z 5

Podarený štýl písania, ale... slabé konfliktné situácie, zabudnuteľní hrdinovia a ošumelý koniec. Stále je však kniha vcelku dobrým vyplnením voľného času.

Lenka 13
16.06.2012

Knihu jsem sice dočetla,nezáživná ,zbytečně roztahaný děj.

Shakespeare
03.05.2012

Nějak mě to nezaujalo, ale přesto jsem to dočetla, ale názor asi nezměním

Edith Layton (p)
americká, 1938 - 2009