Veteráni v bitvách o duše - 2. díl

Veteráni v bitvách o duše - 2. díl https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/298647/bmid_veterani-v-bitvach-o-duse-rozhovory-DOy-298647.JPG 4 3 3

Rozhovory s duchovními syny Dona Boska o jejich životních cestách v minulosti pro naši přítomnost. Rozhovory s velkými osobnostmi salesiánské rodiny: P. Petrem Baranem, P. Benno Benešem, Josefem Cahelem, P. Miloslavem Frankem, P. Aloisem Frydrychem, Mons. Karlem Herbstem, P. Josefem Kopeckým, P. Josefem Šplíchalem a P. Ladislavem Vikem.

Matematicka
05.07.2021 4 z 5

Opět zajímavé (možná trochu škoda, že jen mužské :-)) a inspirativní osobnosti z řad salesiánského řádu - stejně jako v prvním díle. Nejvíc se mi líbil nejrozsáhlejší rozhovor s Beno Benešem, který jde víc "na hloubku" tím, že tam uvažuje i o svých chybách a pochybeních. Jinak opět neprofesionální vedení rozhovorů, jejich přepis a úprava do knihy. Tentokrát mi to vadilo méně, protože už jsem byla zvyklá z prvního dílu.

Musvar
26.08.2019 4 z 5

Rozhovory jsou velmi zajímavé, dojem mi kazí jenom absence práce redaktora. Chápu snahu ušetřit, ale určitě by se našel nějaký „češtinář na telefonu“, který by vychytal chyby a dal textu trochu jednotný styl.

Netopyr07
04.01.2017 5 z 5

Další úžasné příběhy úžasných lidí. Díky těmto rozhovorům se mi opět mnozí přiblížili, pokud již nebyli blízkými :-)

Jiří Miček
česká, 1964