Vést jako Ježíš

Vést jako Ježíš https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/449402/bmid_vest-jako-jezis-cXO-449402.jpg 5 3 2

Kniha Vést jako Ježíš vás povzbudí k tomu, abyste odložili náboženské řeči a místo toho se vrátili zpátky k jádru křesťanství – ke Kristu samotnému. Ať už jste učitel, pastor, vedoucí mládeže, rodič či manažer, můžete se toho o vedení druhých mnoho naučit tím, že budete následovat Ježíšův příklad. Čtyřicet krátkých kapitol čerpá z Janova evangelia a mnoha osobních zkušeností. Kniha má díky své praktičnosti potenciál změnit nejen způsob, jak vedete, ale i to, jak žijete.... celý text

Náboženství
Vydáno: , Samuel

Leadink Like Jesus , 2015

kacaabba
11.04.2024 5 z 5

Krátké kapitoly se vstupem vlastních zkušeností a co s tím. Je vidět celoživotní zkušenost autora. K doporučení.

Kopretina
30.09.2020 5 z 5

Téma důležité pro ty, kteří vedou skupinu nebo skupinku lidí směrem k Bohu. Všímám si, jak světští vůdci staví do popředí sebe a poplacávají se po ramenou. V církvi je to spíš naopak, i ti co vedou, snad vlivem nezdravé pokory, se bojí vést a být vůdci. A tato kniha je pro ně, ale třeba i pro manažery, pomůckou, jak se stát dobrým vůdcem bez toho, abych se stavěl na piedestál.

Floyd McClung
americká, 1945