Vesnický závod

Kuba a Venca jsou dobří kámoši a obyčejní osmnáctiletí týpci z party dvou spřátelených vesnic, kterým v poklidu už několik let šéfuje boreček Ježek. I když všichni mladíci žijí přípravami na každoroční letní závod motorek, toto léto to má být jiné. Co začne jako neškodné Ježkovo machrování, spustí lavinu kotrmelců, postaví vesnice i kluky proti sobě a nezadržitelně povede k největším vesnickým válkám, co kdo pamatuje… První otevřeně erotický gay román u nás od mladé partnerské dvojice zasazuje akční příběh do horkého léta počátku 90. let na dvou českých vesnicích a originálně jej propojuje s nefalšovaným vzrušením, ale i humorem a nadsázkou. Autoři prozkoumávají světlé i pološeré kouty gay erotiky svým nenuceným vypravěčským stylem, který s lehkostí spojuje přímé a nenáročné popisy pikantních scén s hlubšími úvahami jdoucími až na hranici filozofie. Čtenářům tak představují příběh plný desítek mladých borců, potu letních měsíců, bahna, velkolepých bitev, romantiky, tajemna a přímé erotiky, která si nebere servítky. Vhodné pro čtenáře od 18 let....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/382184/vesnicky-zavod-mVW-382184.jpg 2.79
Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno:, Full. of & Leckdo
Počet stran:376
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
ISBN:978-80-7568-080-8

marketa4434
17. srpnaodpad!

Bohužel též nechápu pozitivní reakce. Příběh nulový, zbytečně moc postav a co se týká té erotické stránky, s gay tématikou nemám žádný problém, ale pravděpodobnost, že si dvě vesnice spolu na vrakovišti pohoní ocasy... no není to ani příběh, ani dobrá porno povídka. Lituju, že jsem vůbec na hithitu přispěla na takový brak.

Frenkis
16. srpnaodpad!

Za několik let bohužel nejhorší kniha co jsem četl. Asi 10 kluků, kteří v knize vystupují nejsou ničím zajímaví, navíc se čtenář lehce ztratí v tom z které jsou party a z jaké vesnice a jaká je jejich úloha. Příběh o ničem, zápletka taky. Doufám, že autoři nemají další ambice psát knihy, asi věděli proč nezveřejnili svá skutečná jména. Pozitivní recenze věřím, že si psali sami, nebo jejich nejlepší kamarádi. Škoda, že první gay román dopadl takhle tragicky. Nedoporučuji nikomu, jedině těm, kteří mají rádi knihy o ničem.

Luskal

Konečně kniha, která je originální, zajímavá a čtivá.

JardaR.

Čtivá, poutavá a zajímavá kniha. Ač je asi pro malou skupinu čtenářů, je napsána velmi dobře. Erotické scény se střídají s netradičním zamyšlením a detailním popisem prostředí, ve kterém se příběh odehrává.

ToVy

Velmi čtivá kniha, nicméně pro úzkou skupinu čtenářů, kteří si však příjdou na své. Braková literatura, která však brakem není a nenechává vás dočíst kapitolu, abyste k ději sami nepřidali.

gayové vesnické romány homosexualita erotika pornografie Česko, Česká republika 90. léta 20. století

Autoři knihy

Full.of