Venkovní ustájení koní

Venkovní ustájení koní https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451103/bmid_venkovni-ustajeni-koni-H29-451103.png 5 4 1

Mít koně v režimu 24/7 neznamená jen dřevěnou boudu, bláto a hromadu hnoje vedle, ale může to celé vypadat hezky a přívětivě. Inspirací jsou četné fotografie z velmi dobře vyřešených venkovních ustájení včetně spousty vychytávek jako jsou vodní plochy, drbadla, živé ploty, větrolamy, koňské záchody nebo vyvýšené záhony. Cílem je udělat venkovní ustájení koní tak, aby nejen zohledňovalo jejich přirozené potřeby, ale bylo praktické i pro samotného majitele. To vše najdete na 320 stranách této velké celobarevné knihy.... celý text

Zoeinka
22.12.2021 4 z 5

Hezká kniha, která na českém trhu chyběla.
Hodně zajímavých informací, rozšířila si obzory (hlavně v oblasti péče o pastviny a travin) i načerpala inspiraci.
Trochu mě mrzelo rozvržení stran a tím občas menší přehlednost. Taktéž leckde mohlo být více názorných fotek, byť v menším formátu než použité. Jinak ale děkuji autorce i nakladatelství za toto dílo, místo v koňské knihovně rozhodně zaslouží.