Sametová píseň

Historický příběh o čtyřech bratrech Montgomeryových, který se odehrává v šestnáctém století za vlády Jindřicha VII. pokračuje třetím dílem. Jeho ústřední hrdinkou je Alyxandria Blackettová, která musí uprchnout v přestrojení za chlapce k psancům vedeným Rainem Montgomerym. Alyxandria je zajata, obviněna z čarodějnictví a odvedena na hranici, kde má být upálena. V posledním okamžiku ji zachrání Raine Montgomery se svými statečnými a věrnými muži. Láska Alyx a Raina Montgomeryho pak musí podstoupit ještě mnoho dalších a těžkých zkoušek, než konečně dojde naplnění. Sametová píseň je strhující drama o skvělých mužích, ale především o ženách - o ženách krásných a chytrých, které statečně vzdorují osudu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83589/sametova-pisen-nta-83589.jpg 4.2273

Montgomeryovi 4.

Literatura světová, Historické romány
Vydáno, Bonus press

Velvet song, 1983

Kniha Sametová píseň

hankapimi
včera

Třetí v pořadí Raine Montgomery si našel chytrou a tvrdohlavou Alyx, další oříšek k rozlousknutí... Když pominu některé nelogické nesmysly, je to lehoučká příjemná oddychovka....

LilianaFalcon
14.03.2020

Tak tenhle díl se mi zatím líbil asi nejvíc. Vzhledem k tomu, jak rychle se Alyx zamilovala, tak se tolik nehandrkovali, navíc se spíš ona handrkovala v duchu, protože chtěla být žádouci, což jí v přestrojení za chlapce moc dle jejího soudu nešlo.
Bylo to i trochu napínavé a mělo to spád :-) Za mě super.

luci2
16.01.2020

Tento příběh patří v sérii mezi ty lepší, i když se tu a tam našlo něco co by se mi líbilo jinak. Ale nemělo to, až tak podstatný vliv na to, abych si příběh plně neužila. Takže všem vřele doporučuji.

Petra-1
09.11.2019

Hezká kniha, ale pro mě nejslabší že seria, ale i tak určitě stojí za přečtení.

miruska1
09.11.2019

Další super díl...

petraj30
03.08.2019

Podle mě asi nejslabší ze série, ale i ta stojí za to. Alyx výborně zapadá mezi ostatní tvrdohlavé manželky, jen Rain se mi v minulých dílech líbil víc

E.lisabeth
31.07.2019

Jo, pamatovala jsem si dobre, ze Raine byl muj nejoblibenejsi bratr :-D. Kratoucka svizna kniha, akorat na prochazky s kocarkem :)

rampapa
06.01.2019

Nádherný příběh o lásce a rytirich. Knížku velmi doporučuji.