Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob obálka knihy
Mé hodnocení:

Vítejte ve vzrušujícím a zábavném světě Sherlocka Holmese! Tato kniha je plná doslova ďábelských výzev, které budou vyžadovat váš důvtip. Připojte se k Holmesovu příteli doktoru Watsonovi a pokuste se spolu s ním vyřešit více než 130 jedinečných úkolů. Někdy se jedná o hádanky, jindy o hru se slovy, v některých případech musíte použít matematické principy. Použijte sílu svého logického myšlení a poměřte se s nepřekonatelným intelektem Sherlocka Holmese, největšího detektiva všech dob....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408310/velky-sherlock-holmes-sbirka-hadane-xMA-408310.jpg 3.26
Literatura naučná, Hobby
Vydáno, Universum (ČR)

The Great Sherlock Holmes Puzzle Book: A Collection of Enigmas to Puzzle Even the Greatest Detective of All, 2018

Kniha Velký Sherlock Holmes: Sbírka hádanek inspirovaná největším detektivem všech dob

heliiinka
11.12.2020

Bavilo mě to. Líbilo se, mi že nepotřebuju znát případy Sherlocka Holmese a přesto šifry úspěšně vyřešit.

Nelíísek
06.06.2020

Nemohu si pomoci některé hádanky byly až primitivně jednoduché a nebo prostě dle mého existovala lepší odpověď a některé hádanky nedávali vůbec smysl, prostě zklamání

roso.mak
08.05.2020

Jsem zvyklá na hádanky, které se vás snaží nachytat na dvojí význam slov. Bohužel tady ma valná většina hádanek nějakou drobnou vadu. Například, že má víc jak jedno řešení, například 20 nebo nekonečno, nebo je jejich řešení fyziologicky nemožné, nebo například počítá s historickými skutečnostmi, které nikdy nenastaly. I když přiznávám, že se určitě našel nějaký blázen ,který si zapřáhl před automobil koně místo toho, aby si do něj nalil benzín. Původně jsem myslela, že tuto knihu věnuji jako dárek, naštěstí mě napadlo si nejdřív půjčit v knihovně.

efka.saf
26.07.2019

Uf... Oceňuji nápad na vytvoření graficky pěkně zvládnuté knížky hádanek, které mají působit tak, že nám je předkládá sám Sherlock Holmes (prostřednictvím Watsona), ale mě to prostě nebavilo. Vlastně nevím, co jsem čekala, ale neměla jsem chuť babrat se v dlouhých "zadáních", nebo hledat vícero řešení. Samozřejmě něco bylo celkem jasné, něco jsem vzdala rovnou a kukla se na řešení. Nevím no... Věřím, že knížka si své fanoušky najde, mě ale nijak zvlášť neoslovila.