Veľké Kriminálne Prípady III

Veľké Kriminálne Prípady III https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180849/velke-kriminalne-pripady-iii-180849.jpg 4 22 22

Tretia kniha obsahuje 20.skutočných kriminálnych prípadov z celého sveta. Prípady: Prípad takmer perfektnej vraždy, Prípad šporovlivej vegetariánky, Prípad čudnej lásky, Prípad svedkov, ktorí mlčali, Prípad malého seržanta, Prípad peknej pani Currellovej, Prípad dobrodinca vdov, Prípad básnikovho dokonalého zločinu, Prípad trpkého sladkého života, Prípad nenapraviteľnej luhárky, Prípad náhlej letnej búrky, Prípad zavýjajúcich lupičov, Prípad mamičkinho miláčika, Prípad Barbary Grahamovej, Prípad zradného chameleóna, Prípad vraha s ohavným raťafákom, Prípad ružových listov, Prípad nešťastného svetobežníka, Prípad vraždy pri bazéne, Prípad vraha s čistým svedomím. Prvé vydanie.... celý text

Detektivky, krimi Literatura česká
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Velké kriminální případy III , 1991

Kontryhelka
30.11.2020 5 z 5

To už je hodně dávno,co jsem četla tuto knihu. Mně se hodně líbila, bylo to něco jiného, než jsem byla zvyklá doposud číst. Pamatuji si, že jsem hltala stránku po stránce a připadalo mi to senzační čtení. Když jdu zpět, tak opravdu musím říci, že se mi kriminální případy velmi líbily. Čtivé, mrazivé a místy i hodně smutné. Ale o tom bohužel jsou kriminální případy dle skutečných událostí. A lidi budou stejně pořád nepoučitelní a budou strkat dobrovolně hlavu do oprátky v domnění, že se na nic nepřijde.

madem
31.03.2020 3 z 5

Tak nějak jsem si sedla, že si přečtu jednu povídku a skončila jsem po půl knížce. Přitom je to jen krátký výčet starých kriminálních případů.