Velká psí láska

Velká psí láska https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366088/bmid_velka-psi-laska-1p3-366088.jpg 4 11 4

Jste blázen do psů? Jestli ještě ne, tak po přečtení této knihy určitě budete. A jestli ano, tak si tuhle knihu náramně užijete. Čtyři povolaní odborníci dali dohromady působivou směsici úžasných psích příběhů, které vás rozveselí i vezmou za srdce. Příběhy o štěňatech vybavených mimosmyslovým vnímáním, o psech hrdinech, o psech léčitelích, kteří svým páníčkům pomohli fyzicky, emocionálně i duchovně. Připojili k nim základní informace týkající se chování a výcviku psů, jejich zdraví i preventivní péče, jež může zvířatům prodloužit život. Nechybějí ani nápady, jak s psími kamarády sportovat či jinak trávit volný čas. Všechna ta důležitá fakta a emotivní příběhy vytvářejí "opravdovou knihu" pro "opravdové" milovníky psů.... celý text

Povídky Příroda, zvířata
Vydáno: , Práh

The Ultimate Dog Lover

Květi62
19.06.2023 4 z 5

Příběhy psích mazlíčků a také rady pro majitele. Určitě doporučuji přečtení knihy všem pejskařům. Každý si zde něco najde.

Loin7
01.07.2022 5 z 5

Kniha, která vezme každého pejskaře za srdce

Karinka2012
23.01.2020

Knihu jsem odložila ... nebavilo

Mersiie
17.01.2019

Nádherná kniha, ve které se objevuje několik příběhů od lidí, kterým pejsek nějakým způsobem ovlivnil život. Je to nádherné, čtivé, dojemné. Doporučuji každému pejskaři.

Autoři knihy

Marty Becker