Velká medvědí kuchařka

Velká medvědí kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459643/bmid_velka-medvedi-kucharka-4ak-459643.jpg 5 9 3

Velká medvědí kuchařka Ahoj, jsme medvědí kamarádi Nedvěd a Miška. Asi nás znáte z večerníčku Mlsné medvědí příběhy (právě běží na České televizi). Ze všeho nejraději mlsáme a podnikáme různá dobrodružství. Když nevíme, na co máme chuť, zalistujeme v naší Velké medvědí kuchařce. A tu právě držíš v tlapách i ty! Najdeš v ní třicet mňamózních receptů, které jsou ověřené našimi zvířecími kamarády a potěší i ten nejmlsnější jazýček. Jestli s vařením zatím nemáš žádné zkušenosti, tak to vůbec nevadí, všechno ti vysvětlíme. Sleduj naše dobrodružství v seriálu Mlsné medvědí příběhy! Spoustu dalších informací o nás najdeš na medvedi.tv, a to včetně webového seriálu Mlsné medvědí recepty, plného návodů na další mňamózní dobrůtky. Tak hurá na to! TV Večerníčky... celý text

Fiddis
08.02.2023 5 z 5

Vyzkoušeli jsme už hodně receptů a výhrady jsem měla jen k jednomu (u müsli tyčinek bych ubrala medu), takže za mě super :-)

Venda32
16.07.2022 5 z 5

Super kniha jednoduchých a leckdy lákavých receptů. Na některé bych si troufl i já. Když je zvládnou i děti:-)

ADE138
25.06.2021 5 z 5

Hezké, jednoduché recepty, které většinou zvládnou i malé děti. Ilustrace mi připomínají ty Medvědy, co se potkali u Kolína :-)