Velká kniha o prdu

Velká kniha o prdu https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71414/bmid_velka-kniha-o-prdu-XlZ-71414.jpg 4 8 2

Základy flatulologie pro každého - zábavnou a odlehčenou formou psaný populárně-naučný průvodce rozebírá prd z hlediska lékařského, kulturního, společenského i dějinného. Sleduje projevy fenoménu v jazyce i jeho rozličná zpracování v krásné literatuře a folkloru, a to v českém i zahraničním kontextu, od starověku po současnost. Kniha je první publikací svého druhu u nás. Závěrem jsou připojeny originální test na prd, bohatá bibliografie a jmenný rejstřík.... celý text

Dáma s hrnstjm
08.06.2013 5 z 5

Humorné a poučné, autorům muselo dát obrovskou práci objevit a nashromáždit použité zmínky, anekdoty, písně, básně a hlavně obrázky s onou tématikou. Kniha je pojata s velkou dávkou odbornosti, to se mi na tom líbí, nejde jen o přisprostlý humor, ale především o publikaci z oboru flatulologie. Kniha jako celek je vyvážená, pokud někoho nezajímají odborné komentáře, už jen při listování se zaručeně pobaví. Téma není zpracováno vulgárně, ale s citem, v této podobě to snad nemůže ani nikoho pohoršit.

Petr K.
01.03.2012 5 z 5

No, hodnoceni tedy nema valné. Pro me osobne to je super kniha :-) Kniha neni jen splacanej nesmysl, ale opravdu je pojata z ruznych hledisek i lekarskeho. Je pravda, ze lidí, ktere fascinuje prd, asi neni mnoho, takze asi moc lidi tato kniha zajimat vubec nebude, ale kazdy, kdo si knihy u nas vsimne, ji chce videt :-) Navic je v knize preklad slova ,,prd,, v ruznych jazycich, jsou tam ruzne tvary a vtipy a rikadla a vselijake obrazky a tak. Pokud se chcete zasmat, tak urcite doporucuji. Pokud jste nazoru, ze prd je neco neslusneho a zvrhleho a tabu (prestoze je to naprosto prirozene) , tak pro vas kniha urcite neni

Autoři knihy

Radim Kopáč