Velká kniha nožů - Vše o nožích, sekerách a nástrojích

Velká kniha nožů - Vše o nožích, sekerách a nástrojích https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195593/velka-kniha-nozu-vse-o-nozich-seker-195593.jpg 3 3 2

Nože a sekery jsou prastarými pomocníky člověka – a dodnes ho fascinují. Tato jedinečná příručka vás seznámí například nejen s vlastnostmi, ale i materiály, z nichž se nože, sekery a další nástroje vyrábějí. Poučí vás také o správném a bezpečném zacházení s nimi. Dostává se vám do rukou nepostradatelný rádce, s nímž proniknete do světa nožů, seker a nejrůznějších nástrojů. - Nože - materiály, znaky kvality a kritéria koupě - Zavírací nůž a speciální nože - Ostření nožů, péče o ně a užívání podle účelu - Sekera - vývoj, tvary a použití - Ostření nůžek a dalších nástrojů... celý text

Felsenberg
25.02.2019 4 z 5

Velká kniha to opravdu není. Zajímavá kniha o nožích, sekerách a dalším ostrém pro chlapy.

Matoskah
24.10.2014 3 z 5

Člověk, který se o nože trochu zajímá, se moc nového nedozví a spousta autorových myšlenek mi příjde spíše jako subjektivní názor, než objektivní rada, ale svoji hodnotu to určitě má.
A nechápu proč je v názvu slovo velká, když je to taková malá knížečka.

Carsten Bothe
německá, 1966