Velká encyklopedia - Basketbal

Velká encyklopedia - Basketbal https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194462/mid_velka-encyklopedia-basketbal-Evm-194462.png 5 6 2

Ilustrovaný průvodce po NBA. Co nabízí... Více košů než ovocnářské farmy v Kalifornii. Více bloků než na Manhattanu. Více "krádeží" než ve filmu Dillinger. Více odrazů než v americkém Klubu skokanů na trampolíně. Více kliček než má transkontinentální železnice výhybek.

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Svojtka & Co

The Ultimate Encyclopedia of Basketball , 1998

n.ezn.amy
23.11.2022 5 z 5

Další ze zajímavých encyklopedií, které se tentokrát věnuje nejslavnější basketbalové soutěže americké NBA. Najdete zde vše od počátku založení organizace až po rok 1998, statistiky všech sezon, nejslavnější hráče, včetně hromady fotek. Výborná kniha, kterou ocení fanoušci basketbalu, kteří ocení informace o legendách Wiltu Chamberleinovi, Johnu Havlicekovi, Larry Birdovi, Michaelu Johnsonovi, Scottie Pipenovi a hlavně fenomenálnímu Michaelu Jordanovi. Jediné co mohu vytknout jsou u některých fotek nepřesné popisky, ale to je pouhý detail. Za mě skvělá kniha

FMMMM
30.04.2015 5 z 5

Jedna z mála, knih o NBA, která vyšla u nás. Zakoupení v roce vydání, se rovnalo mít v ruce "Svatý grál". I dnes má fanouškům zámořského basketu stále o říct.

sport basketbal, košíková NBA - Národní basketbalová asociace

Autorovy knížky