Velká dětská encyklopedie

Velká dětská encyklopedie https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128303/velka-detska-encyklo-128303.jpg 5 34 10

Na téměř 500 stranách děti najdou více než 3000 snímků a obrázků, provázených srozumitelnými texty, doplňující informace na obrázcích. Na děti čekají nejzajímavější údaje ze života rostlin, zvířat, lidí i nejvýznamnější vědecké objevy. Encyklopedie je určena zvídavým dětem od sedmi do dvanácti let.

Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Cesty

Big book of knowledge , 1994

Verouš23
19.06.2023 5 z 5

Bezvadná :))

DomYell
11.09.2021 5 z 5

Neni lepsi knihy pro zvidave dite, nez li tato encyklopedie. Jednodusse popsano XXX oboru lidskeho vedeni. Vse doprovazeno obrazky.

Jsem moc rad, ze tohle byla ma prvni prectena kniha po par mesicich v 1.tride.

VeruMalfoy
06.01.2021 5 z 5

Tuhle encyklopedii jsme měli doma, když jsem byla dítě a úplně jsem si jí zamilovala. Obrázky v ní jsou nádherné, ale i text k nim byl pro dítě srozumitelně napsán. Četla jsem jí tehdy několikrát.

janina66
07.09.2020 5 z 5

Nejoblíbenější encyklopedie mojí starší (dnes již dospělé) dcery. Dostala ji k Vánocům, a pak jsme o ní dva měsíce nevěděli. Pro děti tak od 8-12let.

PandaGirl
24.05.2017

V dětství jsem tuto knihu dostala, v dnešní době už je otrhaná a sotva drží při sobě. To je však důkaz toho, že byla užitečná a často prolistovávána. Takže velice doporučuji zvídavým dětem, protože se tam dá najít ledacos!

martas006
06.02.2017 5 z 5

Moje oblíbená dětská encyklopedie se spousty fotografií.

InesRodriguez
26.02.2016 5 z 5

Jedna z nejoblíbenějších knížek mého dětsví :) Četla jsem ji pořád dokola, od začátku, od konce, od prostřed. Když jsem byla nemocná, tak mi krátila dlouhé chvíle. Nedám na ni dopustit :)

angloumene
20.11.2015 4 z 5

Do dnes si pamatuji s jakou láskou jsem si tuhle knihu jako dítě pročítala. Jedno z prvních témat - tektonické desky a pohyb zemského povrchu si dokážu vybavit i nyní :)

willi
29.08.2013 5 z 5

Výborně zpracovaná encyklopedie pro děti. Schovávám od svých dětských let pro další generace :-)

shevchenko
17.07.2012 5 z 5

Výborná encyklopedie pro malé děti.