Vekslák 3 - A po nás potopa

Autor příběhu o veksláku Michalu Najmanovi (Vekslák a Vekslák 2 aneb Malý český bordel) dotáhl příběh bývalého veksláka k vyrcholení. Hrdina románu se při své cestě za vysněným bohatstvím opět dostává do maléru a při tom se setkává s lidmi, které už zná z podsvětí i ze zákulisí velkých obchodů a vysoké politiky. Jde o stovky miliónů a také o život, protože se zahlazují stopy. Hrdinům tohoto románu se v patách valí potopa a do poslední kapitoly zůstavá na vahách, koho zničí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/93_/93139/vekslak-vekslak-3-a-po-nas-potopa-leR-93139.jpg 3.963

Vekslák 3.

Detektivky, krimi, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Vekslák 3 - A po nás potopa

rodak

Pohled do české kotliny 90 mafiánských let.Všechny tři díly byly super.Zůstala tady od autora stopa,jak fungovala po revoluci Česká republika.

martin3554
11.12.2019

Závěrečný díl trilogie o Michalu Najmanovi, asi nejslabší, ale stále stejně dobré čtení.

JancaMia
20.11.2018

Michal Najman potřetí a odraz naší doby a společnosti ...

Jardík50
22.10.2018

Nemůžu říct křivého slova. Opět dobrý.

jprst
16.12.2015

Třetí díl příběhu Michala Najmana už nese zřetelné známky "nastavované kaše", ale i tak se dá přečíst bez většího zklamání. Nicméně na pomyslném žebříčku Frýbortových knih bych ho zařadil někam do spodní třetiny.

pobijecmuch
11.07.2014

Pokračování příběhu o Michalovi Najmanovi, který byl napsán už po revoluci a pro mnohé nebyl již zajímavý.

mpb1913
22.01.2014

Předchozí Malý český bordel ještě šel, tohle je slabší minimálně o jednu hvězdu.

Dandulka
17.05.2012

Bohužel jsem nečetla 2.díl, ale tenhle 3. se mi líbil.

Bez těla
Bez těla