Veganská kuchařka od českého kuchaře

Veganská kuchařka od českého kuchaře https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249122/bmid_veganska-kucharka-od-ceskeho-kuchar-249122.jpg 3 21 6

Kniha plná úžasných a oku lahodících receptů, napsaná týmem českých odborníků na veganskou stravu. Všechny použité suroviny tedy snadno naleznete ve vašich obchodech či u oblíbených farmářů. Kuchařka navíc obsahuje slovníček, který vám pomůže vyznat se v nabídce exoticky znějících ingrediencí. Autor a jeho spolupracovníci provozují v Praze veganské bistro, takže všechny recepty jsou "testovány na lidech".... celý text

Vidlička
11.10.2022 2 z 5

Receptů málo a chabých. Slovníček je plusem knížky.

knižní_Káťa
28.06.2020 2 z 5

Dávám body za grafiku, pěkný text a fotografie. I ty recepty jsou zajímavé a určitě inspirativní. Zkrátka něco nového a neokoukaného. Mám s tou publikací ale problém v tom, že mnoho ingrediencí je poměrně drahých a hůře se shání.

jprst
07.04.2019 2 z 5

Knihu jsem zběžně prošel, ale nenašel jsem nic, co by mne výrazně oslovilo. Asi už jsem ve věku, kdy mne tyto "módní" hity ve způsobu stravování až tak nelákají

katerina_ce11
02.03.2019 4 z 5

Kuchařka je perfektně a přehledně rozdělená. Obsahuje užité alergeny - ořechy či sóju, dále označení, zda recept napomáhá k udržení zásaditosti v těle.. Recepty jsou doplněny o lákavé fotky pokrmů. Obsahuje rovněž slovníček pojmů.
Za mě rozhodně super. Jsem ráda, že ji mám doma! :)) Doporučuji

tsai.
12.01.2017 2 z 5

Docela jsem se na ni těšila, ale zaujalo mě pouze pár receptů a z toho jsem některé viděla už na netu (Dewii).

poetree
23.03.2016

Kuchařku jsem prolistovala, zaujalo mne jen pár receptů (ty snad někdy vyzkouším) a co mi tedy vadilo a vadí je, když se veg. snaží všemožně napodobit maso (a asi se zavděčit masožravcům anebo uspokojit potlačovaného masožravce v sobě:)

veganství kuchařské recepty zdravá výživa

Kniha Veganská kuchařka od českého kuchaře je v