Věčný neklid

Věčný neklid https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162632/bmid_vecny-neklid-162632.jpg 4 25 8

Špionážní thriller, kde hlavní hrdinka zjistí, že její matka nebyla obyčejnou hospodyňkou, ale špionkou s tajným posláním...

DominaCZ
25.01.2022

Mě to nebralo...a ta obálka-tady je holka a já mám kreslenou mladou vykrouceninu o věku mínus dvacet a váze podmínus 40 kilo...to taky dělal Decastelo, manža okurkové víly jo? :) Mně to nesedí tady ty braky prodávající se zároveň s časákem...

kilometr
14.02.2014 4 z 5

Velmi povedený špionážní kousek.Jen ten konec se mi moc nelíbil.90%.

St. Jimmy
01.09.2013 3 z 5

Ač nejsem největší fanoušek špionážních románů a válečné literatury, musím uznat, že tento román se skutečně podařil. Přestože se převážná část děje odehrává během druhé světové války, nedočkáme se žádných krveprolití, či naturalistických scén – i incident v Prenslu je vylíčen věcně, ale přesto s určitou noblesou. Boydův román také ukazuje, že i pracovníci strategického zpravodajství jsou lidé s určitými instinkty a pocity. Závěrečnou konfrontaci jsem přečetl doslova jedním dechem, což v určitém smyslu platí pro celý román.

čef
17.03.2012 5 z 5

Dobře jsem se bavil, zajímavé retro téma z 2. světové. Vždycky potěší, když loutka vodí loutkaře.

pajonek
30.11.-0001

......taktéž jsem knihu v knihkupectví přecházel....už ji mám z knihovny doma, zvědavost je velká

asam
30.11.-0001 5 z 5

Nejsem odborník na špionážní detektivky, ale knížka mě zaujala a celkem s chutí jsem ji přečetla

ebartlova
30.11.-0001 3 z 5

Knizku jsem zacala cist s absolutni neznalosti autora a byla jsem mile prekvapena...Pribeh byl napinavy a ctivy..Nikdy nevite co se stane..

love
30.11.-0001

je moc dobra ale naka divna