Byla jednou koťata

Byla jednou koťata https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309569/bmid_byla-jednou-kotata-wJv-309569.jpg 4 128 30

Byla jednou koťata série

Večerníček série

0. díl

Dobrodružství kočičích kluků Macourka, Canfourka, kočičky Pacičky a jejich rošťáckého kamaráda Kočičáka už děti znají z televizních večerníčků. V knižní podobě vycházejí počtvrté a nad jejich lumpárnami se pobaví jistě i mnozí rodiče. Navíc v knížce najdete i oblíbenou písničku, která večerníček doprovází.

Jitka_Roškotová
04.02.2017 5 z 5

Macourek, Canfourek, Pacička, Kočičák, Mour a Micka - to jsou další úžasné pohádkové postavičky, na které si pamatuji již ze svého dětství. Knížku jsem jako malá milovala a teď si ji oblíbila i má dcerka. Moc se jí líbí tihle kočičí uličníci, kteří vymýšlejí nejrůznější lumpárny a povinnostem se vyhýbají jako čert kříži. Příběh o tom, jak prodali krk a uši, si dodnes pamatuji skoro nazpaměť. Většina příběhů navíc končí nějaký poučením a nenásilnou formou děti naučí správným způsobům. Momentálně tuhle knížku čteme každý večer před spaním a pak si ještě zazpíváme úžasnou písničku, která zakončuje každou kapitolu...

Monike
31.01.2017 5 z 5

Paradni vzpominka na detstvi☺

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásný, jedinečný příběh, který ovlivnil mé dětství.

arket
17.12.2016 5 z 5

Hezké příběhy s poučením. 2r synovi se líbily.

Taťka Hraboš
19.10.2016 5 z 5

Roztomilé příběhy se slušnou dávkou humoru, takže bavily nejen obě naše děti, ale i mě jako večerního předčítače.

Lucissia
18.10.2016 5 z 5

Příjemná klasika, která nikdy nezklame. Synovi se příběhy koťat moc líbily, určitě nejen proto, že pohádku z večerníčků zná. I mně se moc dobře předčítalo, přidávám k top knihám, ke kterým se budeme vracet. :-)

Zlobidlotedy
27.08.2016 5 z 5

Moc hezké příběhy malých rozpustilých koťátek

notburga
18.08.2015 4 z 5

Pěkně napsané se zajímavými ilustracemi (v každé kapitole je alespoň jedna série obrázku z textem zapadajícím do vyprávění, na který menší děti baví ukazovat.). Trochu nás zklamalo, že příběhy se v mnoha případech liší od televizních příběhů, což bylo pro moje děti zklamáním.

MartinaF
06.07.2013 4 z 5

Kdo by neznal tyto dva vykutálené koucourky, má hodně co dohánět. Podle stejnojmenného televizního večerníčku z roku 1977 vznikla i tato knížečka se šesti veselými příběhy, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.

Marika Vanova
01.09.2012 5 z 5

Moc hezké příběhy dvou "zlobivých" kocourků a "poslušné" kočičky.

kočky

Autoři knihy

Ljuba Štíplová
česká, 1930 - 2009
Josef Váňa
česká, 1931 - 1978

Kniha Byla jednou koťata je v