Ve znamení Halleyovy komety

Ve znamení Halleyovy komety https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234491/bmid_ve-znameni-halleyovy-komety-234491.jpg 5 4 4

Autobiografická kniha Ladislava Pospíšila, zpracovaná jeho synem za jeho života. Ladislav pospíšil se zúčastnil bojů na středním východě. Kniha čerpá z dochovaného válečného deníku Ladislava Pospíšila a jeho vzpomínek. Vypráví o každodenních příhodách vojáků, často s humorem, ale i sarkasmem. Fotografie, otištěné v příloze pořídil kdysi sám Ladislav Pospíšil svým fotoaparátem Kodak-Duo a publikuje je vůbec poprvé.... celý text

Tony86
01.10.2020 5 z 5

Příběh člověka, který prožil opravdu dobrodružný život, jakoby tohle všechno na něho jen čekalo a on tím proplouval. Díky inteligenci, charisma, osudu nebo shodou náhod toho zažil mnoho, mnoho zajímavých lidí poznal a mnoho měl i žen.

Elrond
19.09.2020

Koupeno za 5 kč z krabice od banánu před antikvariátem a veliké překvapení. Vedle válečných postřehů z Tobruku jsou hezké i vzpomínky z mládí z Bulharska s "mladým papežem" a carem Borisem.

Verasara
11.01.2018 5 z 5

Kniha kterou neodložíte dokud nebudete u konce. Velký a silný příběh napsaný podle skutečnosti.

Psaran
20.04.2017 5 z 5

Snad nejlepší druhoválečné memoáry, které jsem četl (a to jsem jich přečetl hodně). Rozhodně jedna z mých nejoblíbenějších knih. A to jsem jí kdysi koupil ve Levných knihách za 9,- Kč :-) Zážitky Ladislava Pospíšila jsou mimořádně zajímavé. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Autoři knihy

Ladislav Pospíšil