Ve světě dobrých víl

Ve světě dobrých víl https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155286/mid_ve-svete-dobrych-vil-QSW-155286.jpg 4 6 5

V této knize nás autorka provází fascinujícím světem skřítků - popisuje mnoho druhů skřítků na základě osobní zkušenosti a vysvětluje, proč je schopná je vidět a někdy s nimi i komunikovat. Přestože jsou tyto malé bytůstky spojovány především se šťastnými chvílemi dětství, autorka knihy Ve světě dobrých víl dodává, že svět skřítků není pouhou její imaginací, ale že je skutečný.... celý text

Literatura světová Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Pragma

The Real World of Fairies , 1977

DYRKA98
14.02.2022 5 z 5

Perfektní kniha!!

Leonora
13.03.2021 4 z 5

Špatný překlad stejně špatného názvu. Kniha rozhodně nepojednává o vílách, natožpak dobrých. (Ani o skřítcích, které uvádí jiný překlad.) Je to o různých druzích elementálů.
Každopádně ve srovnání s ostatními knihami na toto téma je tahle kniha mnohem lepší. Není úplně nesmyslná jako Paracelsovy Elementární bytosti, není trapně dogmatická jako Pogačnikovy Elementární bytosti. Je relativně realistická a o tisíc procent přínosnější než obě zmíněné dohromady.

LadyCotton
31.07.2018

Nevím jaká je kniha v originále, ale český překlad je hrozný. Chápu, že originál vyšel už v roce 1977 ale tohle je skutečně děs. Je to nezáživné, nudné. Četla jsem jí hrozně dlouho a vím bezpečně, že se k ní už nikdy nevrátím.

Malefisto
05.03.2015 3 z 5

Nechci nijak zpochybňovat existenci těchto jevů či bytostí. Knížka mi nesedla pouze svou formou a po pravdě mě její čtení příliš nebavilo a mnohdy jsem ji odkládal.

Lady Lili
22.03.2013

Příjemná knížka o skřítcích, jejich druzích a životní náplni. Trochu mě mrzel závěr knihy, který vyzníval nepříznivě jak pro lidi, tak jemnohmotné.

trpaslíci skřítkové víly, rusalky

Dora Van Gelder Kunz
americká, 1904 - 1999
2012  80%Ve světě dobrých víl
2008  100%Osobní aura

Kniha Ve světě dobrých víl je v