Ve stínu Krušných hor

Ve stínu Krušných hor obálka knihy
Mé hodnocení:

Kniha Ve stínu Krušných hor se s použitím maximálního množství dostupných pramenů pokouší čtenáři odhalit pravdu o historii poboček koncentračního tábora Flossenbürg na území Karlovarska. Tedy o táborech ve Svatavě, Kraslicích, Nové Roli, Ostrově a Korunní. Přináší dosud zcela neznámé a mnohdy unikátní informace o fungování táborů, o jejich velitelích i obětech, jakož i detailní popisy průběhu tzv. pochodů smrti, jež v závěru 2. světové války konec existence těchto táborů provázely. Kniha je doprovázena skoro třemi sty zcela jedinečnými fotografiemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248658/ve-stinu-krusnych-hor-QwE-248658.jpg 4.26
Válečné, Literatura naučná, Historie
Vydáno, Svět křídel

Kniha Ve stínu Krušných hor

Pavelpi
16.02.2019

Kniha se mi velice líbila a sáhl jsem po ní,protože ukazuje historii našeho kraje.Autor mi také není neznámý.Je od nás,chodil na stejnou školu jako já a píše knihy na základě ověřených faktů.Myslím,že je to i výborně napsáno,že se v tom neztrácíte.
Jasně plný počet bodů.

dagmar5477
07.02.2019

Skvěle zpracovaná kniha. Perfektně se doplnila s nedávno čtenou knihou o pobočném táboře v Holýšově.