Včelí domeček – prázdniny v úlu

Včelí domeček –  prázdniny v úlu https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198157/bmid_vceli-domecek-prazdniny-v-ulu-Qiu-198157.jpg 4 4 2

Terezka a Baruška tráví prázdniny u strejdy, včelaře. Rády by se dozvěděly, jaký život vedou včely uvnitř úlu a jejich přání se jim splní – tajným kouzlem se zmenší a prožijí neuvěřitelná dobrodružství ve včelí říši. Společně se včelkou Dorotkou se učí všem povoláním, která jsou v úlu potřebná a dokonce se jim podaří odhalit spiknutí, které chystá zrádný trubec Rudolf společně se sršním generálem... Poutavý a poučný příběh je doplněn krásnými fotografiemi.... celý text

Adel822
26.08.2022

Tato kniha mně velice nadchla, byla úžasná. Sice jsem většinu informací již věděla. Knihu jsem dostala k narozeninám protože jsem včelař ale myslím že pro menší děti je to dokonalá myšlenka jak je zabavit a něco nového přitom naučit. Dokonalý nápad zpracování i ilustrace.

m.zirhut
17.02.2020 4 z 5

Moc pěkný nápad se zmenšením dětí na úrověň včeliček, který vtáhne malé posluchače (v našem případě holky 6 a 8let) krásně do děje. Děti, ale i rodiče, se tak nenásilnou formou dozvětí plno zajímavých a poučných informací ze života těchto pilných zvířátek.