Včelaření pro děti: Pozorujeme a chráníme včely - Sklízíme med

Včelaření pro děti: Pozorujeme a chráníme včely - Sklízíme med https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/451977/mid_vcelareni-pro-deti-pozorujeme-a-chr-lqY-451977.jpg 4 2 2

Při včelaření poznáte včely dokonale - budete vědět, jak žijí, jak spolu komunikují nebo jak vzniká med a vosk. To všechno a ještě mnohem víc se dozvíte také v knížce Sarah Budeové a Rebeccy Schmitzové. 1. Život včel Včely nežijí osamoceně, nýbrž ve velmi dobře organizovaném společenství. V první části knížky se seznámíte s obyvateli včelího úlu: s dělnicemi, trubci a také s matkou. 2. Včelaření Včelař se stará o své včelstvo a dobře ví, jak včely žijí. I vy zjistíte, jak o včely pečovat, aby se jim dařilo. 3. Včelí produkty Odměnou za vaši práci vám bude med a voňavý včelí vosk. V knížce najdete také chutné recepty a zajímavé nápady, co si ze včelích produktů vyrobit. 4. Chráníme včely Včely potřebují spoustu potravy, a jsou proto odkázané na kvetoucí rostliny. Inspirujte se nápady v knížce a pomáhejte včelám ve svém okolí.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Kazda

Das Imkerbuch für Kids: Mit Spaß imkern - kinderleicht , 2020

maminkoutek
09.02.2021 3 z 5

Knížka provede malé čtenáře životem včely. Dozví se, kde žijí, čím se živí, jaké včelí produkty se vyrábějí a především jim představí včelaření včetně praktich rad. Kromě textu je součástí spousta reálných obrázků.

knizninadsenec
30.09.2020 5 z 5

Velmi krásná poučná kniha a to nejen o Včelaření, ale i včelách, jejich potravě, nemoci.... Čte se dobře a přiučí se určitě i dospělý.
Mě se velmi líbila.

pro děti včely včelařství, včelaření

Kniha Včelaření pro děti: Pozorujeme a chráníme včely - Sklízíme med je v