Vastu - indické feng shui - VASTU 108 kroků k ideálnímu bydlení

Vastu - indické feng shui - VASTU 108 kroků k ideálnímu bydlení https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117942/mid_vastu-indicke-feng-shui-vastu-108-k-vLm-117942.jpeg 4 2 1

Tato kniha vás ve 108 krocích dovede k ideálnímu bydlení. Dostanete přesnou informaci o energetickém stavu vašeho příbytku a dozvíte se jak můžete jednoduchými prostředky stav napravit.

HannyC
30.10.2016 3 z 5

Knížka je zajímavá, bohužel indická pravidla nelze uplatnit na Evropský standard :( ... zrcadlová pravidla proti Feng Šuji (co Vastu pro východ, to FŠ pro západ ... a opačně) - pravidla totiž reflektují druhou stranu hor :), z čehož vyplývá: NELZE SLEPĚ APLIKOVAT COKOLIV CO JE OBECNĚ POPISOVÁNO V JAKÝCHKOLIV MANUÁLECH!

Pokud toužíte harmonizovat svůj prostor, PROSÍM začněte u sebe - protože právě vaše já, duch, i duše Vás povedou sami - nehledě na hory a řeky :)

Knihy s podobnou tématikou Vám mají POUZE napovědět! Věřte sami sobě a uvidíte :)
To co mají všechny knihy společné je ÚKLID. A když začnete právě tím, vše ostatní příjde samo :)

feng-šuej

Marcus Schmieke
německá, 1966
2002  70%Vastu - indické feng shui - VASTU 108 kroků k ideálnímu bydlení
2001  20%Vastu - indické feng shui - Bydlení a výstavba v souladu se zákony přírody
2002  0%Tvůj kosmický ochránce - Systém karmické ochrany
2006  80%Orákulum z drahých kamenů