Váš rodokmen krok za krokem

Zajímá vás, odkud pocházíte a jaké jsou kořeny vaší rodiny? Chcete se více dozvědět o svých předcích anebo příbuzných, o jejichž existenci nemáte ani tušení? Potom je tato publikace právě pro vás! Pomůže vám při prvních a nelehkých krůčcích proti proudu času, poradí vám, jak pátrat v archivech, na jaká úskalí si dávat pozor, a stejně tak vám představí i možnosti využití digitalizovaných pramenů dostupných pomocí internetu. Kniha obsahuje i přiložené CD s genealogickými programy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/18_/183424/vas-rodokmen-krok-za-krokem-183424.jpg 4.425
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, Computer Press (CPress)

Kniha Váš rodokmen krok za krokem

PavlínaAlžběta
27.12.2017

Tuto příručku bych doporučila pro úplné začátečníky, ale přesto to není nejvhodnější kniha, která vám pomůže sestavit si rodokmen či vývod. Autorka není rozhodně špatná, kniha obsahuje i cd, ale pokud opravdu toužíte pátrat po svých kořenech a předcích, zvolila bych jiného autora a více odbornější knihy, které vás do světa genealogie zasvětí. Zde je sice vše laicky popsáno, včetně života předků, ale ve skutečnosti toto bádání potřebuje více než laickou příručku. Genealogie je mým letitým koníčkem, proto mohu soudit a zde jsou pouze základy s těmi se daleko nedostanete.

Jido
04.05.2017

Povedená kniha pro všechny, kdo se začínají zajímat o genealogii, ale i pro ty, kdo si chtějí jen počíst o životě našich předků.

Atisa
09.10.2014

Opravdu skvělá kniha. Už v knihkupectví mě zaujalo její nádherné grafické zpracování. Ačkoli jsem už měla přečtenou knihu Sestavte si rodokmen od Blanky Lednické, stejně mě tato kniha nesmírně obohatila. Dozvěděla jsem se mnoho nových informací především o životě našich předků, o jejich povoláních, povinnostech, majetkovém vlastnictví, vojenské službě apod.

rodokmeny CD (kompaktní disk) rodopis, genealogie

Lenka Peremská
česká, 1981

Kniha Váš rodokmen krok za krokem je: