Váš kluk prostitut?

Váš kluk prostitut? https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32385/bmid_vas-kluk-prostitut-IxL-32385.png 4 143 143

DRSNÁ BELETRIE FAKTU O OSUDECH NEZLETILÝCH PROSTITUTŮ Zkušený publicista, scenárista a režisér Cyril Valšík se v letech 1992-2002 pustil do odkrývání tématu prostituce nezletilých chlapců v Česku. Výsledkem je mimořádně silná a čtivá próza postavená na tvrdých faktech. Dramatické, často tragické příběhy dětí nejen ze sociálně slabých vrstev jsou popsány s filmařskou dynamikou, autor při zobrazování tohoto smutného i odpudivého světa hovoří jazykem mladých prostitutů a nekompromisně zobrazuje i samotné sexuální služby.... celý text

Moniisek
26.01.2014 5 z 5

Naprosto neuvěřitelná kniha! Příběhy těch kluků jsou zdrcující! Teprve až na konci knihy mi došlo že je to vlastně všechno pravdivé a nemohla sem tomu uvěřit. Jak je to strašně jednoduchý do tohodle svinstva spadnout :( Perfetní kniha!

petrzel
31.07.2013 5 z 5

Drsná kniha ani člověk nemůže uvěřit, že spadnout do prostituce je tak rychlý a jednoduchý.

Library&me
06.04.2013 4 z 5

Opravdu zajímavé příběhy hlavních postav,..Ani nevíte, co se kolem Vás děje v dnešním světě,..:o(

DagmarM
18.03.2013 5 z 5

Zajímavé, netypické, mrazivé, drsné a velmi čtivé dílo. Doporučuji jen silným jedincům.

ondras666
13.10.2011 5 z 5

Velice podmanivé téma, které je bohužel i dnes dost časté. Dobře se to četlo a rád se k této knize zase vrátím.

Addie
22.05.2011 5 z 5

Neotřelé téma a jednoduchá (autentická s postavami v rámci vyjadřování etc.) forma, díky které máte přesný obraz o dané problematice.