Vaříme trochu jinak

V této původní české kuchařce Jany Dell Plotnárkové a Žanety Kremsy najdete přes sto báječných receptů, které jsou přirozeně bez lepku, cukru a splňují dnešní trend paleo stravování. Vaříme trochu jinak je tak ideální kuchařkou pro lidi, kteří hledají zdravý životní styl, jednoduchost a kvalitu v dnešní době.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/327309/varime-trochu-jinak-YmU-327309.jpg 47
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno, Esence

Kniha Vaříme trochu jinak

vivienna
05.01.2018

Kniha pěkná, autorky žily v různých zemích světa, obě se věnují zdravé stravě, vhodné zejména pro lidi, kteří mají problém se střevy..recepty zaměřené na gaps a paleo. Určitě některé recepty vyzkouším, i přesto, že takové problémy nemám...Ale člověk má vyzkoušet všechno a potom si vybrat,co mu dělá dobře...

J.x
08.06.2017

Hezky napsaná kniha, ale recepty mne trošku zklamaly.

jaspis
16.02.2017

Nejsem paleo ani gups, ale pro zpestření jsou tam super recepty. Takže stojí za přečtení.

Aleen
16.02.2017

Velmi dobře zpracovaná kniha. Určitě bych ji velmi doporučila lidem, kteří mají stravovací omezení, nebo žijí PALEO život. Pro mně vhodných jen pár návodů na základní produkty, ale pro cílovou skupinu bude inspirativní a užitečná!

Vaříme s Láďou Hruškou
Břicháč Tom

Autoři knihy

Žaneta Kremsa
česká, 1980

Kniha Vaříme trochu jinak je v