Vaříme pro kojence a batolata

Podtitul: 200 rychlých, snadných a zdravých receptů pro vaše dítě Recepty na výživné a zdravé pokrmy pro kojence a batolata. V knize autorka předkládá 200 receptů na přípravu jídel pro kojence a batolata, která dětem chutnají a pomáhají jim zdravě růst. Kniha také plně respektuje nejnovější vědecké poznatky o stravování a je rovněž velmi praktická - jednoduchými recepty se snaží rodičům zkrátit čas strávený přípravou jídel v kuchyni. Je ovšem pravdou, že i přes nesporné klady této publikace se některé rady v ní zmiňované odlišují od doporučení České pediatrické společnosti. Upozornění na ty nejzásadnější rozdíly jsou přímo v textu předmluvy, další poznámky jsou uvedeny v úvodních textech jednotlivých kapitol, a je-li to nutné, naleznete je i přímo u receptů. Kniha je doplněna též krásnými barevnými fotografiemi a roztomilými ilustracemi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/34636/varime-pro-kojence-a-batolata-34636.jpg 3.210

New complete baby and toddler meal planner (1998)

Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Anag

Verrrunka

Tak tohle vážně ne... Kniha rozhodně není určena pro české poměry, jednak kvůli doporučovaným surovinám, které jsou teda naštěstí vysvětleny pro českého čtenáře, ale ani tak mi to nepřijde vůbec zajímavé a zdravé. V každém druhém receptu vaření v mikrovlnce, v pozdějším věku doporučuje kupované marinády ze supermarketu... No při čtení mě fakt jímala hrůza. Naštěstí jsem ji měla půjčenou z knihovny, kdyby si tohle koupila, tak budu fakt naštvaná.

Tapeworm
22.04.2017

Většina receptů není špatná, ale autorka často doporučuje úplně zbytečně sůl, pepř, worchester a další pro děti ne úplně vhodné suroviny.

maximka
06.04.2014

knížka plná obrázků, ale přijde mi, že recepty nejsou rozděleny podle vhodnosti, např. co dát 8měs. dítěti. Navíc některé potraviny se u nás do roka nedávají vůbec. Je vidět, že je kniha z anglosaského prostředí.