Vaříme expres

Nigella vaří rychlovky. Přesto jsou to lahodné, snadno dosažitelné, málo pracné a zároveň elegantní pokrmy. Vynalézavě zkrácené pracovní postupy, úžasné náměty šetřící čas a námahu a jednoduchá jídla nabízejí řešení, jak jíst dobře, když nemáte ve všední den času nazbyt nebo se vracíte pozdě z nějaké akce. Kuchařka obsahuje více než 500 receptů od předkrmů po dezerty. Nigellino vaření: minimum stresu - maximum potěšení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/201884/varime-expres-8e7-201884.jpg 4.436
Literatura naučná, Kuchařky

Vydáno: Ikar (ČR)

Cooking Express, 2006

Kniha Vaříme expres

Samira
19.07.2017

Koho by nenalákala velmi sympatická Nigella a možnost vařit express a zároveň kvalitně a originálně?
Na Nigellinu další knihu jsem se velmi těšila a rozhodně nabízí velmi originální, výborné recepty, za rychle připravené bych je však ani v nejmenším neoznačila. Jde však především o problém samotných ingrediencí. V Anglie je jistě seženete bez velkých problémů, zde je buď musíte něčím nahradit a nebo ingredience nelehce sehnat, případně počítat s prodlouženým časem při jejich zpracování, neboť Nigella pracuje i s napůl předpřipravenými ingrediencemi, které u nás k dostání nejsou.
Rozhodně však zkusím prozkoumat i další její kuchařské počiny.

adorjas
18.04.2017

Trošku slabšia kniha ak porovnýám s Chuťou domácej kuchyne. Kuchárska kniha je preto kuchárskou, aby som mala chuť vyskúšať recepty a potešiť zrakové bunky fotografiami. Ani jedna časť nepotešila. Naopak, Nigella písať vie (a dokazuje to aj zmyslovými opismi jedla vo svojej relácii), a minimálne potešila vnímaním jedla a jeho varenia.

moonchild
07.11.2014

Nigellu miluju.Příjemná žena s dobrými nápady.Její pořad znám již několik let ale až teď jsem si koupila její knihu a nelituji

veneta
28.04.2014

Trochu jsem se obávala, že tohle bude další z kuchařek, kterou zasunu do knihovny "pro strýčka Příhodu". Ale mám ji v kuchyni a často do ní nahlížím, ať už pro inspiraci, nebo jen pro pobavení. Jídla jsou opravdu rychlá a chuťově skvělá. Přísad není mnoho a ledacos se dá nahradit tím, co máme doma a tudíž rádi.

mirca5
14.04.2014

Super,jednoduché a výborné recepty,moc pěkná kniha.

Surikata
27.08.2011

Super většinou jednoduché recepty, krásně nafocené, bohužel často s přísadami, které se u nás těžko shánějí...