Vánoční zázrak

Vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478831/bmid_vanocni-zazrak-UIk-478831.png 4 354 354

Romantický příběh, který vám zlomí srdce, ale přiměje vás i znovu věřit... Od bestselerového autora Jaye Ashera. Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

What Light , 2016

Acquenta
13.06.2017 3 z 5

Dobrá nenáročná oddechovka :-)

MerMinGwendol
08.06.2017 5 z 5

lepší než proč 13X proto
a lechce najivní a mohl by tam být epilog

jesterka.as
02.06.2017 3 z 5

Krásná romantika :) na zachumlání do deky v zimě úplně ideální, i když já ji teda četla v letních vedrech ;)

Marry123
14.05.2017 4 z 5

Takové odpočinkové počtení, které mě nikdy neomrzí. :)

bookcase
30.03.2017 4 z 5

Milá vánoční jednohubka, sice nepřináší nic, co by už nebylo napsáno, ale čte se dobře.

vodopad152
28.02.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá, ale připadala mi hrozně naivní. Ale jinak to bylo moc hezky napsané a děj pěkně plynul.

Napůlanděl
18.02.2017 5 z 5

Krásný Vánoční příběh. Oddechová kniha k zimním večerům u čaje a kamen (nebo krbu)...Nemá to velkou zápletku, ale krásně to stačí na odpočinek.

Knižní střípky
12.02.2017 3 z 5

Milá vánoční knížečka přečtená za chvilku, sáhla jsem po ní v okamžiku, kdy bylo za okny krásně nasněženo, zapálila jsem si svíčku s vánoční vůní a udělala si díky ní pěkný pohodový večer. Kniha je určena pro mladší čtenáře, ale je vidět na mně, že i čtyřicítka si ji dokázala užít :-)...a neodpustím si jednu malou romantickou vsuvku, docela bych si přála, aby to Sieře a Calebovi nakonec vyšlo, líbili se mi oba dva.

TerkaHor
26.01.2017 5 z 5

Bylo to tak sladké a sentimentální, až to bylo super. Je to oddechovka, něco co vás donutí na všechno zapomenout. Tu knížku si musíte užít. Nemusíte přemýšlet je napsaná jednoduše a velmi mile.

Kayla
22.01.2017 2 z 5

Pro mě je tato kniha velkým zklamáním. Kniha je napsaná sice jednoduchým stylem, ale za to tak naivním způsobem, že mi z té knížky bylo skoro až špatně. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla. Do čtení jsem se musela prostě nutit a to je špatně. Co se týká obálky je nádherná, ale co se týká obsahu, tak je to děs a hrůza. Za mě 2 hvězdičky.

warca
08.01.2017 2 z 5

Pozor! Komentář muže obsahovat spoilery!
Zázrakem bylo, že jsem knihu dočetla. Romány mám ráda, ale tahle kniha byla docela hrůza. Přijede, zamiluje se (samozřejmě do pohledného a tajemného kluka), zázračně mu pomůže s jeho problémy a pak zase odjede. Ovšem jejich vroucí láska vydrží i tu dálku a tak má kniha šťastný konec. Celé to bylo moc naivní, vyhrocené a přeslazené.
Ale nápad a obálka se povedly!

Aivinka
06.01.2017 5 z 5

Krásný román, když k tomu máte ještě tu pravou vánoční atmosféru tak je to dokonalé. Určitě doporučuji.

pichova.veru
05.01.2017 5 z 5

Skvělá oddechovka, kniha se hezky čte a navodí krásnou vánoční atmosféru. Konec jsem doslova hltala, bylo to opravdu nádherné :)

Lokina
31.12.2016 4 z 5

Tak tohle jsem přesně potřebovala. Když člověk pořád čte jenom fantasy a scifi a chce si oddechnout, tahle kniha přijde vhod, zvlášť v tomto období, kdy je venku ošklivo a vy se zachumláte do dek s čajíkem a s cukrovím... dokonalá kombinace :-) Nenáročná, milá s předvídatelným koncem pohodová kniha.

babyboar
30.12.2016 3 z 5

Vánoční jednohubka. Doják pro náctileté, pro zasloužilou třicátnici už jen oddechovka s nádechem americké naivity. Zápletka trochu podivná (i psychciky labilní hoch si zaslouží odpuštění a velkou lásku na tisícikilometrovou vzdálenost). Čte se to ovšem samo a jako bonus se dozvíte něco o životě pěstitelů a prodavačů vánočních stromků.

kyticka152
27.12.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nesla krásný nádech Vánoc a krásné poselství o tom, že druhé šance jsou někdy i víc cennější než ty první. Myslím, že si tuto knihu zapisuji na svůj seznam knih, co si přečtu příští rok na Vánoce znovu. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

Lelaqu
27.12.2016 5 z 5

Úžasná vánoční romance.U knihy jsem brečela a prožila pocity jaké dlouho ne.Za mě stoprocentní doporučení!

JanaDor
26.12.2016 4 z 5

Mimo hlavní vztah dvou hrdinů jsou výstižně vylíčeny i vánoční dobré skutky. Je pěkné dělat na vánoce druhým radost. K tomu oba mají správné rodinné vztahy, které se o vánocích také dobře vyjímají. Vánoce tu prosvítají na každé stránce. Takže vánoční romance je to skvělá, jen se hodí spíše pro ty mladší. Je to o první velké čisté lásce a o odpuštění. Nesmím zapomenout se zmínit o nádherné grafické úpravě knihy. Padají na vás hvězdičky. Pro náctileté holky vřele doporučuji.

RauMari
26.12.2016 5 z 5

Jedna z nejhezčích knížek. Moc se mi líbila klidná pohodová atmosféra a taky jsem se míst i od srdce zasmála. Úplně jsem cítila vůni stromečku a cukroví.

Ewik
22.12.2016 3 z 5

Jednoduchý, laskavý příběh provoněný stromečky a cukrovím. Kromě toho, že je kniha velmi pěkně graficky zpracovaná, nese v sobě i zajímavé poselství. I maličkost darovaná ze srdce může pro leckoho být zázrak. Já osobně miluju vůni lesa a stromečků. :-)

Vánoce

Jay Asher