Vánoční nadílka pohádek

Vánoční nadílka pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418147/bmid_vanocni-nadilka-pohadek-r5d-418147.png 5 3 3

Proč se dárky pohádaly a jaké ozdoby vykouzlila babička? Jaký zázrak umí tři králové? A proč není vůbec jisté, že přijde Nový rok? Čtyřiadvacet adventních a pět vánočních originálních a vtipných pohádek, kterými svým dětem přiblížíte adventní čas a ukrátíte kromě dlouhých večerů i jejich netrpělivé čekání na „ten den“. Už jste slyšeli o slepici, která umí lyžovat nebo o sněhulákovi, který vyjedl ledničku? A co o lineckých kolečkách, která se hledala, až se našla? Bohatě ilustrovaná kniha pohádek, se kterými se vaše děti při čekání na Štědrý den nebudou nudit.... celý text

GaleW
30.12.2021 5 z 5

Moc krásné pohádky pro předvánoční i vánoční čas. Doporučuji

Knižní střípky
19.12.2019 5 z 5

Kouzelné pohádky s vánoční tématikou a nádhernými ilustracemi. Velmi povedená a milá knížka, která nám s dcerkou zpříjemnila adventní čas

leny4825
09.10.2019

Knížka od paní přišla hned v pondělí :) objednávala jsem v pátek a za mě a mého synka můžu říct že super :* :) ;) Můj synek Mikulášek(12.11 bude mít 2 roky) miluje čtení pohádek a ještě víc když jsou v ní i obrázky což tato knížka splňuje :) tudíž paní strašně moc děkujeme,je velmi ochotná, hodná a vidím že láska k dětem ji určitě nechybí :) ;) všem kteří si knížku též od paní objednali přejeme krásné čtení a ti kteří neobjednali můžeme jen doporučit aby si ji objednali pro svá dítka ;)

2019  100%Vánoční nadílka pohádek
2021  0%Pohádky skřítka Fantazíška