Vánoce v Paříži

Vánoce v Paříži https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357404/bmid_vanoce-v-parizi-ZNW-357404.jpg 4 263 91

Paříž je vždycky dobrý nápad, řekla kdysi slavná herečka Audrey Hepburnová. Už proto, že Paříži se říká město lásky. Tak kam jinam zamířit, když vám láska chybí? Ava s nejlepší kamarádkou Debs se tam vydají právě o Vánocích. Zrovna začalo sněžit, Eiffelovka zlatě září a všude voní svařené víno a čokoláda. Když potkají záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni, Ava skoro zapomene na své předchozí zklamání. Jenže jednou si už ale spálila prsty, a tak váhá. Zvlášť když ji proradný expřítel začne bombardovat smskami. Uvěří Julienovi, i když odhalí jeho tajemství? Najde v nejromantičtějším městě novou lásku? Dojemný, vtipný a láskyplný příběh je tím pravým pro správnou vánoční atmosféru.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Christmas in Paris , 2016

kozisek1
06.01.2018 3 z 5

Ten konec na mě až moc dokonalý, jako oddychovka dobrý,ale můj styl to úplně nebude.

handulli
01.01.2018 5 z 5

Moc pěkný příběh, hned bych se do Francie rozjela taky :) Pro někoho možná klišé, ale i přes předvídatelný konec mě kniha pohltila. S každým popisem jsem si živě představovala děj, skoro jako bych tam s hlavními hrdiny byla. A ten Julianův proslov při výstavě fotografií ... ten mě vážně dojal. Asi jsem skrz ty svátky nějaká sentimentální, ale tenhle příběh mě prostě něčím dostal. Už se těším na další autorčiny knížky :)
Hodnocení je samozřejmě v rámci žánru, i když je příběh milý, nic hlubokomyslného či plného zvratů nečekejte :)

bookcase
21.12.2017 4 z 5

Milé oddechové čtení pro chvíle oddechu ve vánočním čase (nebo i v létě na pláži).

Andynka
17.12.2017 4 z 5

Konečně jsem se dočkala a přečetla si Vánoční příběh, kde si lidé musí vydělat sami na sebe. Kniha se čte sama. Příběh je hrozně sladký, plný naivity a lásky.... Ale mě tohle u Vánoc nevadí. Však o tom Vánoce, tak trochu jsou. :-)

Danago
17.12.2017 3 z 5

Ava si právě prožila zklamání v lásce. A nejen proto se vydá se svou kamarádkou o Vánocích do Paříže. V Paříži potká záhadného fotografa Juliena, který má oči jen pro ni. Uvěří Julienovi a najde v novou lásku?
Taková milá vánoční oddechovka. Knížka se dobře čte, kdo má rád Paříž bude spokojený. Trošku vánoční atmosféry na vás s knížky dýchá.
Musím přiznat že, mě tam aspoň troška zvratů, akce a napětí chybělo.
Za mě mohla být knížka o nějakou tu stránku kratší....

Arianne
16.12.2017 4 z 5

To bylo hezké... Milé, příjmení čtivo na pochmurné prosincové krátké dny.Nijak složitá ani napínavá zápletka a přesto dokázala autorka zaujmout a vytvořit kouzelný příběh.

veronika0382
15.12.2017 5 z 5

Pokud máte rádi vánoční knihy a příběhy, tak tuhle romanci určitě nesmíte vynechat.

DariDerek
04.11.2017 4 z 5

Milé a příjemné předvánoční počtení :)

Safienka
28.10.2017 4 z 5

Dala jsem si vánoční knihu v říjnu a užila si pohodový romantický příběh plný fotografování, předvánoční Paříže, spoustu kávy, briošek a camembertu. Bylo to na můj vkus trochu dlouhé a rozvleklé, ale pěkné a takové opravdu pohodové. Žádný extra zvrat. Ač se mi nejdřív nelíbilo jméno hlavní hrdinky Avy, tak jsem si na něj časem zvykla a přišla jsem na chuť i celé osobě. Vlastně jsem si ji docela i oblíbila :-) Líbila se mi ta ztřeštěnost, odvaha a schopnost odpouštět.

Ivča39
24.10.2017

Příjemné pohlazení, bez zvratů, smutných míst či napínavého děje. Kniha se trefila do mé nálady, ale uznávám, že většinou čekáme trošku akce a napětí..

mmmisulka.r
20.10.2017 4 z 5

Velmi příjemná a oddechová kniha, která je sice dost rozvleklá, ale i tak dokáže potěšit. Na předvánoční čas jako dělaná. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.